Základné info

Novovybudovaný päť hviezdičkový hotel Melia sa nachádza vo vyhlásenom prímorskom letovisku Saidia, ktorého dlhé piesočné pláže patria medzi najkrajšie v celej krajine. Je situovaný priamo na pobreží Stredozemného mora, neďaleko prístavu, 10 kilometrov od samotného centra plného obchodov a reštaurácií a 50 kilometrov od letiska Oujda. Rezort postavený v štýle tradičného marockého mestečka, ponúka svojim klientom moderne vybavené priestranné izby a služby na veľmi vysokej úrovni. Komplex je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu, ktorého škálu služieb ocenia určite všetci klienti. Hotel disponuje izbami vhodnými aj pre handicapovaných klientov.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s All Inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie, 2 bary, 2 snack bary, bar pri bazéne, Wi-Fi v lobby (zadarmo), konferenčná miestnosť, zmenáreň, požičovňa áut, amfiteáter, 3 bazény (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky za zálohu), detský klub (pre deti 5-12 rokov), junior klub (13-17 rokov), miniklub pre deti (od 6 mesiacov do 4 rokov).

Pláž
Piesočnatá, ležadlá a slnečníky (zadarmo), plážové osušky (za zálohu), plážový bar.

Šport a zábava zadarmo
Animačné a večerné programy, aerobic, vodná gymnastika, lekcie tanca.

Šport a zábava za príplatok
SPA centrum, golf (v blízkosti hotela), fitness.

Ubytovanie

Štandardná izba: klimatizácia, telefón, TV, minibar, trezor, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), balkón alebo terasa.

Strava

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Lokalita

Maroko / Saidia