Základné info

Rozsiahly hotelový komplex sa ako jedna z miestnych dominánt týči nad nádhernou piesočnato – kamienkovou plážou. Hotel svojou polohou ponúka romantický výhľad na more. Nachádza sa v krásne upravenej záhrade, cca 250 m od pláže, ku ktorej vedie most nad pobrežnou komunikáciou. V sesterskom hoteli Mitsis Rodos Maris môžete využiť služby SPA centra. Komplex ponúka bohaté športové vyžitie ako pre dospelých, tak aj pre deti. Je tou správnou voľbou pre Vašu letnú dovolenku s garanciou príjemného prostredia a kvalitných služieb.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava Bratislava - Rhodos - Bratislava; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie v izbe standard na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta CK v mieste pobytu; poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecky z Bratislavy, Košíc na 7/10/11 nocí

Služby

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, TV kútik, Wi-Fi v lobby (zadarmo), 3 bazény (ležadlá a slnečníky zadarmo, plážové osušky za zálohu), 2 detské bazény, detské ihrisko, miniklub, animačné programy, nepravidelné večerné programy, 2 tenisové kurty (osvetlenie a rakety za poplatok), stolný tenis, biliard, plážový volejbal a minifutbal, fitness, aerobic, vodné pólo, kanoe, šípky, windsurfing (iba s certifikátom)
za poplatok: SPA centrum v sesterskom hoteli Mitsis Rhodos Maris, požičovňa bicyklov, vodné športy na pláži

Ubytovanie

Individuálne riadená klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar, vlastné sociálne zariadenie, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa

Ubytovanie za príplatok
- izba s výhľadom na more
- rodinná izba - 2 miestnosti

Strava

All Inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie v snack bare pri bazéne a na pláži, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a miestnych alkoholických nápojov. Popoludní zákusky a káva, zmrzlina. Možnosť čerpania v čase a na miestach a určených hotelom.

Lokalita

Poloha hotelu
- pláže 250 m
- letiska 55 km
- centra Lindos 12 km
- nákupných možností 300 m

Pláž: piesočnatá s okruhliakmi, ležadlá a slnečníky zadarmo, plážový bar (podávajúci nápoje a ľahké občerstvenie v rámci all inclusive programu)