Základné info

8 dňová okružná plavba po Taliansku a nádherných Gréckych ostrovoch so slovenským sprievodcom na výletnej lodi MSC MUSICA.

Výletná loď MSC MUSICA bola postavená v roku 2006. Patrí ku komfortným a veľmi moderným lodiam s kapacitou 2550 pasažierov a 1027 členov posádky.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: 7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, prístavné poplatky
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Lodná spoločnosť

MSC je najväčšia talianska súkromná plavebná spoločnosť. Bola založená v roku 1988. Ponúka atraktívne plavby po Stredozemnom mori, južnej Európe, Karibiku, južnej Amerike a Afrike. V roku 2002 vlastnila 3 lode, momentálne už 11 lodí. Od začiatku svojho vzniku sa spoločnosť snaží zlúčiť námornú tradíciu so stredozemnou kultúrou a kuchyňou a jej firemnou filozofiou je: Inovacia = tradícia. Na lodiach sa servírujú skvelé stredomorské jedlá, vybavenie a interiéry lodí sú účelné, vkusné, decentné a elegantné. Spoločnosť sa v posledných rokoch energicky pustila do obnovy svojho lodného parku a tak tu nájdeme lode so špičkovými technológiami v oblasti námornej dopravy. MSC Cruises podporuje rodinné dovolenky a pre rodiny s deťmi majú špeciálnu ponuku. Na všetkých lodiach spoločnosti MSC Cruises sa deti do 18 rokov plavia zdarma alebo len s minimálnymi poplatkami.

Doprava

Možná letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií v CK.

Služby

Celkovo má 16 palúb (z toho 13 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, parný kúpeľ, solárium, masáže, kozmetika, kaderníctvo, vírivky, relaxačná miestnosť, aromatherapia, thalassotherapia), moderne zariadené fitnes (individuálne i skupinové cvičenia, aerobik, joga), 3 bazény, 7 víriviek, multifunkčné športovisko (tenis,basketbal, volejbal), golfový simulátor, minigolf, vonkajšia bežecká dráha, divadlo, večerné show, disko, kasíno, animácie pre deti i dospelých počas celého dňa, detské kluby rozdelené podľa veku, videoherňa, knižnica, hracia miestnosť a kartáreň, nákupná galéria, medicínske centrum, konferenčné miestnosti, 4 reštaurácie (hlavná, bufetová, á la carte a Kaito sushi bar) a 7 barov (napríklad tanečný bar, Havana club, L´enoteca vínny bar, internetová kaviareň, bary pri bazéne ...)

Informácie o lodi:
Tonáž: 92 409 t Dĺžka: 293.80 m Šírka: 32,20 m
Kapacita: 3223 ,zamestnanci: 1014 ,Rýchlosť: 22 uzlov 16 palúb, z toho 13 pre pasažierov

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy a kozmetikou. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis.Typy kajút: vnútorné bez okna, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity - všetky s kapacitou maximálne 4 osoby. K dispozícii aj bezbariérové kajuty

Strava

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).

Itinerár

          dátum prístav príchod odchod
Deň 1 Benátky,Taliansko 17:00
Deň 2 Brindisi,Taliansko  13:30  19:30
Deň 3 Katakolon Olympia ,Grécko 12:00 18:00
Deň 4 Santoríni,Grécko 08:00  17:00
Deň 5 Pireus Atény,Grécko  07:30  16:30
Deň 6 Korfu, Grécko  12:30  18:30
Deň 7 Kotor,Čierna Hora  7:00 13:00
Deň 8 Benátky,Taliansko 09:00

Lokalita

Pristav: Benátky ,Taliansko
Plavba: Stredomorie,Taliansko,Grécke ostrovy