Základné info

Objavujte krásy  západnej Európy počas 8 dňovej plavby  so slovenským sprievodcom na výletnej lodi MSC PREZIOSA.

MSC PREZIOSA je najnovšia a naj exkluzívnejšia loď spoločnosti MSC CROCIERE krstená v marci 2013.

Termíny

CENA ZAHŘŇA: 7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, prístavné poplatky, slovenského sprievodcu
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Lodná spoločnosť

MSC je najväčšia talianska súkromná plavebná spoločnosť. Bola založená v roku 1988. Ponúka atraktívne plavby po Stredozemnom mori, južnej Európe, Karibiku, južnej Amerike a Afrike. V roku 2002 vlastnila 3 lode, momentálne už 11 lodí. Od začiatku svojho vzniku sa spoločnosť snaží zlúčiť námornú tradíciu so stredozemnou kultúrou a kuchyňou a jej firemnou filozofiou je: Inovacia = tradícia. Na lodiach sa servírujú skvelé stredomorské jedlá, vybavenie a interiéry lodí sú účelné, vkusné, decentné a elegantné. Spoločnosť sa v posledných rokoch energicky pustila do obnovy svojho lodného parku a tak tu nájdeme lode so špičkovými technológiami v oblasti námornej dopravy. MSC Cruises podporuje rodinné dovolenky a pre rodiny s deťmi majú špeciálnu ponuku. Na všetkých lodiach spoločnosti MSC Cruises sa deti do 18 rokov plavia zdarma alebo len s minimálnymi poplatkami.

Služby

Medzi inovatívne novinky patria vodný akvapark pre deti s hradom, tobogan prečnievajúci nad hladinu mora, areál len pre dospelých „Top 18 Exklusive Solarium“ a luxusná reštaurácia medzinárodnej siete Eataly. Kapacita lode je 2250 pasažierov a 1275 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA a fitnes centrum (sauny, masáže, vírivky,..), MSC YACHT CLUB (oddelená časť lode s all inclusive službami), 4 bazény, 12 víriviek, multifunkčné športovisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, bowling, formula 1 simulátor, minigolf, divadlo, 4 D kino, večerné show, diskotéka, kasíno, animácie a detské kluby, videoherňa, knižnica, konferenčné miestnosti, kartáreň, fajčiarsky salón, internetová kaviareň, duty free obchody, zdravotnícke centrum, 5 reštaurácií a 10 barov.

Informácie o lodi:
Tonáž: 139.072 t Dĺžka: 333,30 m Šírka: 37,82 m
Kapacita: 4 345 - . Zamestnanci: 1388 pax,Rýchlosť: 24,21 uzlov 18 palúb, z toho 14 pre pasažierov

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy a kozmetikou. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis.Typy kajút: vnútorné bez okna, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity - všetky s kapacitou maximálne 4 osoby. K dispozícii aj bezbariérové kajuty.

Strava

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii

Itinerár

          dátum prístav príchod odchod
Deň 1 Hamburg,Nemecko 18:30
Deň 2 Plavba na mori
Deň 3 Le Havre ,Francúzsko 08:00 22:00
Deň 4 Southampton , Anglicko 08:00  18:00
Deň 5 Zeebrugge ,Belgicko  09:00  19:00
Deň 6 Amsterdam,Holandsko  09:00
Deň 7 Amsterdam,Holandsko 09:00
Deň 8 Hamburg,Nemecko 07:00

Lokalita

Pristav:Hamburg, Nemecko
Plavba: Západná Európa, Belgicko, Holandsko, Francúzsko, Nemecko, Veľká Británia