Základné info

Skvelá plavba po stredozemnom mori s návštevou úchvatných prístavov v Grécku, Taliansku a Chorvátsku, so slovenským sprievodcom na výletnej lodi MSC SINFONIA.

Výletná loď MSC SINFONIA bola postavená v roku 2002 a zrekonštruovaná v roku 2015. Patrí ku komfortným a moderným lodiam s kapacitou 2679 pasažierov a 976 členov posádky.

Termíny

CENA NAZHŔŇA: 7x ubytovanie v kajute s light inclusive, vybrané služby na lodi, prístavné poplatky
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Lodná spoločnosť

MSC je najväčšia talianska súkromná plavebná spoločnosť. Bola založená v roku 1988. Ponúka atraktívne plavby po Stredozemnom mori, južnej Európe, Karibiku, južnej Amerike a Afrike. V roku 2002 vlastnila 3 lode, momentálne už 11 lodí. Od začiatku svojho vzniku sa spoločnosť snaží zlúčiť námornú tradíciu so stredozemnou kultúrou a kuchyňou a jej firemnou filozofiou je: Inovacia = tradícia. Na lodiach sa servírujú skvelé stredomorské jedlá, vybavenie a interiéry lodí sú účelné, vkusné, decentné a elegantné. Spoločnosť sa v posledných rokoch energicky pustila do obnovy svojho lodného parku a tak tu nájdeme lode so špičkovými technológiami v oblasti námornej dopravy. MSC Cruises podporuje rodinné dovolenky a pre rodiny s deťmi majú špeciálnu ponuku. Na všetkých lodiach spoločnosti MSC Cruises sa deti do 18 rokov plavia zdarma alebo len s minimálnymi poplatkami.

Doprava

Letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií v CK.

Služby

Celkovo má 13 palúb (z toho 9 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum, 2 bazény, 2 vírivky, Doremi vodné ihrisko pre deti, areál len pre dospelých, multifunkčné športovisko (tenis, basketbal, volejbal), minigolf, vonkajšia bežecká dráha, divadlo, disko, kasíno, animácie pre deti i dospelých počas celého dňa, detské kluby rozdelené podľa veku: Baby (0-3 roky), Mini (3-6 rokov), Junior (7-11 rokov), Young (12-14 rokov) a Teens (15-17 rokov), LEGO® a CHICCO® herňa, Namco® videoherňa, knižnica, kartáreň, nákupná galéria, medicínske centrum, konferenčné miestnosti.

Informácie o lodi:
Nosnosť lode (v tonách):58.625
Dĺžka lode (v metroch): 251,25
Šírka lode (v metroch): 28,8
Rýchlosť (v uzloch - 1,85km):21,7
Počet palúb pre cestujúcich:9
Celkový počet kabín: 777

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom. Kúpeľne sú vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou, sušičom na vlasy a kozmetikou. 24 h kajutový servis a pre suity osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 až 3 osoby) a suity s balkónom (pre 2 až 3 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Strava

LIGHT ALL INCLUSIVE
Plná penzia v hlavnej alebo v bufetovej reštaurácii, občerstvenie počas dňa napr. v Hamburger Paradise a Pizza&Pasta kútiku na vonkajšej terase pri bazéne, z nápojov je v cene voda, káva a čaj v bufetovej reštaurácii z automatov. K dispozícii špeciálne menu pre deti, menu pre osoby s bezlepkovou diétou alebo vegetariánske menu.

Itinerár

          dátum prístav príchod odchod
Deň 1  Benátky, Taliansko 17:00
Deň 2 Split, Chorvátsko  08:00  17:00
Deň 3 Plavba na mori
Deň 4 Santorini,Grécko 09:00  15:00
Deň 4 Mykonos,Grécko  20:00
Deň 5 Mykonos, Grécko  02:00
Deň 6 Dúbrovník,Chorvátsko 13:00 19:00
Deň 7 Ancona,Taliansko 10:00  18:00
Deň 8 Benátky,Taliansko 08:00

 

Lokalita

Pristav:Benátky ,Taliansko
Plavba: Východné Stredomorie