Základné info

Rekreačný komplex nachádzajúci sa na ostrove Cozumel, kde sa dostanete pomocou lodného transferu. Položený v nádhernom prostredí, hotel je postavený v štýle haciend.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta v mieste pobytu; poistenie insolventnosti CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

Vybavenie: 251 izieb v štýle haciend, Wi-Fi vo verejných priestoroch (za poplatok), bufetová reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie (jedna výhradne pre hostí Royal Club), Reštaurácia Beach, 5 barov, butik, bazén. Lehátka, slnečníky a uteráky pri bazéne a na pláži zdarma. Animácie, diskotéky, večerná zábava.

športové aktivity:
V cene: Posilňovňa, kajak, požičovňa šnorchlov, 1 krát za pobyt potápanie v bazéne, 2 tenisové kurty (s umelým osvetlením), vodný aerobik, windsurfing.
za poplatok: golf v blízkom okolí, potápanie.

Ubytovanie

Vybavenie izieb: kávovar, minibar (naplnený denne vodou, pivom a nealkoholickými nápojmi), žehliaca doska, klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, satelitná TV, telefón, WiFi (za poplatok), kúpeľňa , sprchový kút, WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa.

Strava

All Inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufet. Pre večere aj dostupná možnosť a la carte (treba nahlásiť vopred, požadované vhodné oblečenie). Ľahké občerstvenie počas dňa, miestne a vybrané zahraničné alko a nealko nápoje, minibar.

Lokalita

Priamo na piesočnatej pláži Playa San Franciscu v juhozápadnej časti ostrova Cozumel. Dĺžka transferu z letiska v Cancúne cca 3 hodiny (autobus + trajekt). Hotel sa nachádza priamo pri nádhernej piesočnatej pláži.