Základné info

Hotel Orchidea sa nachádza v populárnej lyžiarskej oblasti Passo Tonale vo výške 1884 metrov nad morom. Tento hotel nájdete na pokojnom mieste, kúsok od lyžiarskych vlekov a centra mesta. Je ideálnym miestom pre dovolenku plnú športu, zábavy a relaxu. Hotel Orchidea má vlastné parkovisko a bezbariérový prístup.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie v izbe na počet nocí podľa cenníka, polpenziu, Silvestrovská gala večera, 2 deti do 7 rokov zdarma, Wellnes, WIFI, skibus
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

HOTEL
Orchidea je rodinne vedený hotel vybavený vstupnou halou s recepciou, barom, spoločenskou miestnosťou s televízorom a čitárňou. V celom hoteli je Wi-fi pripojenie za poplatok 5 EUR na 5 hodín. K dispozícii je tiež lyžiareň so sušičom na lyžiarky, bezplatným súkromným parkoviskom a garážou, ktorú klienti môžu využiť za poplatok.
REŠTAURÁCIE
V reštaurácii sa podávajú raňajky formou bufetu a servírované večere. Raňajky pozostávajú z rôznych sladkých a slaných jedál. Ponuka večerí je obohatená o špeciality typickej regionálnej a stredomorskej kuchyne. Na požiadanie sú k dispozícii bezlepkové a vegetariánske jedlá.
ŠPORT & ZÁBAVA
Hotel sa nachádza v blízkosti vlekov a zjazdoviek. V stredisku Passo Tonale nájdete trasy vhodné pre začiatočníkov aj skúsených lyžiarov. Okrem iného sa tu nachádza 50 km bežkárskych tratí.
WELLNESS & SPA
Pre ubytovaných klientov je zdarma malé wellness centrum. Nachádza sa v ňom sauna, turecký kúpeľ, vírivka, tropické sprchy, arktické sprchy, Kneippov chodníček, solárium, relaxačná miestnosť. V prípade záujmu si za poplatok môžete objednať masáž.

Ubytovanie

Izby hotela Orchidea sú zariadené v typickom horskom štýle s dreveným nábytkom a niektoré z nich majú balkón s panoramatickým výhľadom na okolité hory. Každá izba je vybavená kúpeľňou so sprchou a WC, telefónom, televízorom a trezorom.
TYPY IZIEB: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, jednolôžkové izby

Strava

V hoteli Orchidea je ponúkané stravovanie formou polpenzie.
Raňajky sa podávajú formou bohatého bufetu.
Štvorchodové večere so šalátovým bufetom.
Počas Vianoc a Silvestra je v cene vianočná a silvestrovská večera.
Na vyžiadanie je možnosť objednať si bezlepkové a vegetariánske jedlá.

Lokalita

Hotel Orchidea sa nachádza 250 m od lyžiarskych vlekov, ku ktorým premáva skibus (zastávka 50 m od hotela) a 100 m od centra mestečka. Nákupné možnosti, bary a reštaurácie sú priamo v okolí hotela.