Základné info

Slovensko si vybojovalo postup zo skupiny a na úvod vyraďovacej časti čaká Hamšíka, Škrtela a spol. v nedeľu 26. 6. o 18:00 v Lille víťaz skupiny C Nemecko.

Zažite atmosféru EURO 2016, podporte náš tím v ťažkom  boji v osemfinále, pri zápase Slovensko – Nemecko, s autobusovou dopravou.

Vstupenky je možné si zakúpiť výhradne priamo cez web UEFA. Predaj bude spustený vo štvrtok 23. 6. 2016. Osoba, ktorá si vstupenky na webe zakúpi, si ich musí vyzdvihnúť osobne v Lille, po predložení dokladu totožnosti (OP, pas). Nemôže ich prevziať iná osoba. 

Termíny

CENA ZAHŔŇA : • dopravu klimatizovaným autobusom do Lille TRASA AUTOBUSU 1: Košice, Poprad, Prešov, Ružomberok, Žilina, Trenčín, Bratislava. Odchod z Košíc o 10:30. TRASA AUTOBUSU 2: Nitra, Trnava, Bratislava. Odchod o 18:00 z Nitry. • služby slovenského delegáta • vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

autobusom

Služby

Okrem zápasov si samozrejme užijeme množstvo zábavy vo fanzónach pri štadiónoch a spoznáme hlavné pamiatky. Na všetkých účastníkov ME 2016 vo Francúzsku čakajú nezabudnuteľné zážitky. V jednotlivých dejiskách zápasov slovenského tímu budú aj delegáti partnerskej ck, ktorí budú zabezpečovať priebeh zájazdov a pomáhať fanúšikom v prípade potreby.

Ubytovanie

bez ubytovania

Strava

bez stravy

Itinerár

Rámcový program zájazdu:

25. 6.: odchod autobusu zo Slovenska
26. 6.: príchod do Lille okolo poludnia. Voľný program. Sledovanie      zápasu. Po skončení zápasu odchod z Lille.
27. 6: návrat na Slovensko

Lokalita

Lille, Francúzsko