Základné info

Stredisko leží na juhozápadnom pobreží ostrova Maurícius, priamo na pláži Bel Ombre. Bel Ombre leží obklopené plantážami a nádhernou lagúnou. Prepravný čas na letisko zaberie približne 50 minút. Palmy, biela piesočnatá pláž, tyrkysovo modrá voda, hornatý masív vulkanického pôvodu, koralové útesy, potápanie, šnorchlovanie, fascinujúci podmorský svet.

Termíny

CENA ZAHRŇUJE : leteckú dopravu VIE-MRU-VIE, letiskové poplatky, transfery letisko - hotel - letisko, 9 x nocľah v deluxe izbe s výhľadom na more, polpenziu, služby sprievodcu CK Unitravel, zákonné poistenie podľa zákona č.281/01 ZB.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Viedne s 1 prestupom

Služby

Elegantné a rodinné priateľské stredisko leží uprostred obrovskej záhrady a ponúka 181 izieb a apartmánov. K vybaveniu strediska patrí recepcia, knižnica, salónik, obchod a kaderníctvo. Hlavná reštaurácia, plážová reštaurácia so stredomorskou kuchyňou a bar na pláži rovnako ako A la carte reštaurácia s medzinárodnou a miestnou kuchyňou sa starajú o vaše pohodlie a nenechajú žiadne vaše priania nesplnené. V záhrade sa nachádza exkluzívny bazén pri klubovom salóniku. Ďalší sa nachádza v kúpeľoch. Lehátka, slnečníky a uteráky sú vám pri bazéne k dispozícii bez poplatku.

Šport a zábava
V cene je zahrnuté: 2 tenisové kurty s umelým trávnikom a osvetlením, volejbal, stolný tenis, Boccia, presklený čln, šnorchlovanie, kajak, plachtenie, windsurfing, vodné lyže, vodná gymnastika, fitnes centrum a parný kúpeľ. Za poplatok: biliard, horské bicykle, banánový čln, katamarán, rýchly čln, kite surfing, parasailing, potápanie, ošetrenie v kúpeľoch. Asi 10 minút od hotela sa nachádza golfové ihrisko. Ďalej večerná živá hudba a vlastná hotelová diskotéka. Deti: Oddelené dosky kúpalisko a mini klub pre malých hostí od 3 do 11 rokov.

Ubytovanie

Deluxe izby sú veľké a ponúkajú kúpeľňu alebo sprchu, WC, fén, župany, posedenie, telefón, trezor, satelitnú TV, minibar za poplatok, prístroj na prípravu kávy alebo čaju, klimatizáciu a balkón alebo terasu na stranu mora.

Strava

Polpenzia - raňajky a večere formou bohatého bufetu.

All Inclusive za príplatok 529.- € / osoba

Lokalita

Bel Ombre, Maurícius