Základné info

13 dňová plavba zo Singapuru do čínskeho Pekingu, na najnovšej lodi spoločnosti Royal Caribbean –  jednej z najmodernejších a najatraktívnejších lodí sveta ” Ovation of the Seas ” vás zavedie do exotických miest v Číne, Vietname, Južnej Kórei a Singapuru.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 13 dňovú plavbu v deluxe kajute s balkónom* plnú penziu * 24/7 room servis * športové atrakcie, zábavné šou, kino, divadlo atď * plážové osušky *povinné prepitné * povinné poplatky NCCF ( nezahŕňa miestne poplatky a dane )
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Lodná spoločnosť

Royal Caribbean International

Spoločnosť Royal Caribbean tvorí spolu so svojou sesterskou spoločnosťou Celebrity Cruises druhú najväčšiu lodnú spoločnosť na svete zameranú na výletné plavby. Spoločnosť oslovuje cestujúcich s orientáciou na aktívnu dovolenku a inovatívnym vybavením lodí, ako sú dnes už legendárne lezecké steny na horných palubách jej lodí.

Doprava

letecká z VIE/BUD/PRG na vyžiadanie (nie je zahrnutá v cene )

Služby

Trieda:

QUANTUM CLASS

 

Fakty:

  Prvá plavba:  Apríl 2016

  Kapacita pasažierov: 4180

  Počet členov posádky: 1500

  Dĺžka: 348 m

  Šírka: 41 m

  Rýchlosť : 22 uzlov

  Počet reštaurácii : 18

 

Štandardné vybavenie kategórie QUANTUM

  FlowRider® - surf simulátor

  H2O Zone

  Rock-Climbing Wall

  RipCord Skydiving simulátor

  NorthStar observation tower

  Royal Esplande promenáda

  Two70˚ Lounge – trojdecková hala pre rôzne kultúrne podujatia

  SeaPlex – indoor športové aktivity (autodrom, rink pre kolieskové korčule...)

  TV s plochou obrazovkou bežnej veľkosti v každej kajute

  Tematické bary a salóniky

  Spa a fitness

  Centrum pre mládež Adventure Ocean®

  Bionic Bar – prvý bar na svete obsluhovaný robotmi

  Kasíno

Ubytovanie

Kajuty sú v priemere o 9% väčšie ako pri Ovation of the Seas. Štandardným vybavením kajút je kúpeľňa s WC, sprchou aj vaňou, fén na vlasy, klimatizácia, televízia s výberom medzinárodných televíznych programov alebo zaznamenaných relácií či filmov a s informačným kanálom lode, mini-barom (mini-chladničkou), sejfom a telefónom.

Ubytovanie v suitách má okrem osobného stewarda aj vyhradené VIP miesta pri bazénoch, prednostné rezervácie v reštaurácii, na atrakcie a výlety, ako aj nadštandardné vybavenie kajút županmi.

Strava

Plná penzia: raňajky, obed, popoludňajší snack, večera, nočný snack a 24h ľahké občerstvenie / vrátane nápojov : káva, čaj, Ice Tee, limonáda a voda /, vo vybraných reštauráciách.

Raňajky a obedy sú bez rezervácie a môžete si ich vychutnať v niektorej z nižšie uvedených reštaurácii bez príplatku, alebo v špecializovaných reštauráciách za príplatok.

Na raňajky ani obedy nie je “Dress Code“ – predpísané oblečenie, bežné denné oblečenie je akceptovateľné (záleží od reštaurácie). Do reštaurácií Vás nevpustia v plavkách, šatkách, tielku, plážovom oblečení a ani bez topánok. Na večere sa vyžaduje dodržiavať predpísané oblečenie “Dress Code“. Každá reštaurácia má iný “Dress Code“, poväčšine fixný (viď popis reštaurácii).

Loď Ovation of the Seas, na rozdiel od ostatných lodí Royal Caribbean, disponuje novým konceptom stravovania DYNAMIC DINING – na lodi nie je hlavná dining room, a klienti nemajú stanovený dining time. Klienti si môžu vybrať každý večer jednu z mnohých reštaurácii, v ľubovoľnom čase. Tento spôsob sa volá DYNAMIC DINING CHOICE. Pre hostí, ktorí si vyberú koncept DYNAMIC DINING CHOICE, nie je rezervácia do reštaurácii požadovaná, je však odporúčaná. Rezerváciu môžete spraviť na Guest Service desku lode (deck 4), alebo cez ROYAL IQ aplikáciu, dostupnú vo vašej kajute. Pre skupiny existuje spôsob DYNAMIC DINING CLASSIC, ktorý sa vracia k pôvodnému konceptu – je určený presný dining time (18:00 alebo 20:30), v hlavných reštauráciách: GRANDE, SILK, CHIK, AMERICAN ICON GRILL, ktoré sa každý večer menia v pravidelnej rotácii ( rotáciu reštaurácii Vám oznámime v deň nalodenia )

Itinerár

          dátum prístav príchod odchod
Deň 1 Singapur 06:00
Deň 2 Plavba na mori
Deň 3 Hočimonovo Mesto, Vietnam 07:00 19:00
Deň 4 Plavba na mori
Deň 5 Plavba na mori
Deň 6 Hong Kong, Čína 08:00
Deň 7 Hong Kong, Čína 15:00
Deň 8 Xiamen, Čína  10:00  18:00
Deň 9 Plavba  na mori
Deň 10 Plavba na mori
Deň 11 Soul, Južná Kóriea 09:00 20:00
Deň 12 Plavba na mori
Deň 13 Peking, Čína 06:00

Lokalita

Východná Ázia - zo Singapuru do Pekingu