Základné info

Obľúbený hotelový komplex Antares je situovaný na jónskom pobreží, na vrcholku, ktorý sa týči nad letoviskom Letojanni, iba pár kilometrov od centra Taorminy. Jeho skvelá poloha umožňuje hosťom obdivovať prekrásne prírodné scenérie a Taorminsky záliv. Pláž je od rezortu vzdialená cca 300 m a je prístupná preskleným panoramatickým výťahom vytesaným v skale, na ktorý nadväzuje podzemná chodba. Časť Antares je situovaná v najnižšej časti komplexu, časť Le Terrazze v strednej časti a Olimpo sa nachádza v hornej časti komplexu. Izby ROH sú umiestnené bez bližšieho určenia v rámci celého komplexu.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie so službami all inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, pizzeria, 2 bary, pripojenie k internetu (za poplatok), bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky na vratnú kauciu a poplatok za výmenu), detský bazén, detské ihrisko.

Pláž:
Piesočnatá, ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava:
Animačné programy, nepravidelné večerné programy. Za poplatok: fitness

Ubytovanie

Štandardná izba: klimatizácia  (pustená v časoch určených hotelom), telefón, TV so satelitným príjmom, varná kanvica, vlastné sociálne zariadenie  (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor na izbe (za poplatok)

Strava

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Lokalita

Taliansko / Sicília