Základné info

Parque Paraiso II je 3-hviezdičkový, tichý hotel v maurskom štýle, pozostávajúci zo 122 bungalovov v krásnej subtropickej záhrade. Hotel ponúka pekné ubytovanie neďaleko pamiatok ako sú: Botanical Park of Maspalomas (El rque Botanico de Maspalomas), Las Burras Beach, Palmitos Park a obchodno-zábavného centra Kasbah (cca 300 m) a Yumbo (cca 1,1 km). Hotel je vhodný aj pre hendikepovaných klientov.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; polpenziu; služby delegáta CK v mieste pobytu; poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy/Košíc na 7/14 nocí

Služby

Vstupná hala s recepciou, zmenáreň, reštaurácia s klimatizáciou a stropnými ventilátormi, bar, snack bar, lekárska služba, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), bazén ( ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo), sprcha pri bazéne, 1 detský bazén, práčovňa,

Ubytovanie

Bungalov s 1 spálňou:
obývačka s kuchynským kútom, chladnička, oddelená spálňa, TV/sat., telefon, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor na izbe (za poplatok) , terasa, sušiak na prádlo.

Bungalov s 2 spálňami:
rovnaké vybavenie ako bungalov s jednou spálňou

Strava

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetových stolov

Lokalita

Poloha hotelu od:
- pláže: 300 m
- letiska: 40 km
- centra Playa del Inglés: 400 m
- nákupných možností: v okolí

Pláž: niekoľko kilometrov dlhá svetlá piesočnatá pláž Playa del Inglés predchádza do známych piesočnatých dún Maspalomas, dlhých cca 900 m. Vstup do mora je pozvoľný, ležadlá a slnečníky sú za poplatok.