Základné info

Sporthotel Platz sa nachádza uprostred lesov okolo miest Ortisei a St. Ulrich In Groden v južnom Tirolsku. Z terasy ponúka panoramatický výhľad na mesto Ortisei a údolie Val Gardena. V okolí Sporthotela Platz je niekoľko lyžiarskych zariadení, vrátane lyžiarskej školy. V hoteli je k dispozícii hotelová záhrada a malé wellness.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie na 4/5/6/7 nocí podľa výberu, polpenziu, Silvestrovskú gala večeru , vstup do Wellnes, WIFI,
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

Hotel: Sporthotel Platz je vybavený recepciou, barom, reštauráciou, televíznou miestnosťou, lyžiarňou. Z terasy je výhľad na panorámu Val Gardena. Hostia môžu využívať parkovisko priamo pri hoteli.

REŠTAURÁCIE: Raňajky a večere sa podávajú v reštaurácii, ktorá je zároveň aj a la carte. Ponúka regionálne a tradičné jedlá. Pre hostí je tiež k dispozícii bar.

ŠPORT & ZÁBAVA: V hoteli si môžete zahrať stolný tenis a bocciu. Najviac príležítostí na šport ponúkajú svahy lyžiarskeho strediska, kde je 175 kilometrov zjazdoviek a 10 kilometrov bežkárskych tratí.

WELLNESS&SPA: Po lyžovačke si hostia môžu oddýchnuť vo wellness s malým bazénom a saunou. Solárium je za poplatok.

Ubytovanie

Všetky izby v hoteli Platz sú vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, sušičom vlasov, satelitným televízorom, telefónom, trezorom. Vo väčšine izieb sa nachádza aj balkón.
TYPY IZIEB: jednolôžkové izby, jednolôžkové izby s možnosťou obsadenia 1 dospelý + 1 dieťa do 12 rokov., dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Pre menšie deti je aj možnosť detskej postieľky.

Strava

Stravovanie v hoteli Sporthotel Platz je formou polpenzie.Raňajky sa podávajú formou bufetu. 3-chodové večere s možnosťou výberu. Pre deti je aj možnosť detské ho menu.

Lokalita

Sporthotel Platz sa nachádza v dedinke Bulla. Strediská St. Ulrich a Castelrotto sú od hotela vzdialené cca 5 kilometrov. Zastávka autobusu je priamo pred hotelom.