Základné info

Hotel sa nachádza v zálive na juhovýchode ostrova, len niekoľko minút chôdze od malebnej rybárskej dedinky Las Playitas.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: leteckú dopravu z Viedne, letiskové poplatky, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s raňajkami (polpenzia za poplatok) na 7 nocí, služby delegáta
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Viedne

Služby

Hotel je vybavený recepciou, má krásnu záhradu so slnečnou terasou, 5 bazénov (s morskou aj sladkou vodou, vyhrievaný, olympijský, detský), lehátka a slnečníky sú pri bazéne bez poplatku, osušky sú na kauciu. V areáli hotela sa nachádza obchod so suvenírmi a minimarket. Welless procedúry ponúka za poplatok. Internet wlan/wifi je za poplatok 7 € / deň. Parkovanie bez poplatku.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, centrálne riadená klimatizácia, minibar za poplatok, sat.TV, kúpelňa, balkón alebo terasa.

Strava

Raňajky formou bufetových stolov, možnosť si priplatiť polpenziu alebo plnú penziu. Počet reštaurácií: 3 - hlavná bufetová reštaurácia, špecializované reštaurácie Da Luigi (a la carte s talianskou kuchyňou) a La Bodega (a la carte so španielskou kuchyňou). Hotel má taktiež 4 bary.

 

Lokalita