Základné info

Hotelový komplex sa skladá z niekoľkoposchodových budov situovaných pri piesočnatej pláži. Oblasť Sahl Hasheesh je preslávená svojimi koralovými útesmi a je vhodná na šnorchlovanie a potápanie. Do centra Hurghady vás za poplatok dopraví 3x denne hotelový minibus. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava Bratislava - Hurghada - Bratislava; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta CK v mieste pobytu; poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecky z Bratislavy na 7/10/11/14 nocí
Letecky z Košíc na 10/11 nocí

Služby

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, niekoľko reštaurácií s obsluhou (za poplatok), bar, lobby bar, bar pri bazéne, diskotéka, internetová kaviareň (za poplatok), Wi-Fi pripojenie v lobby (zadarmo), konferenčná miestnosť, 2 bazény (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo), detský bazén, detské ihrisko, 6 šmykľaviek, miniklub, animačné programy, plážový volejbal, fitness, stolný tenis, tenisové kurty (osvetlenie za poplatok)
za poplatok: sauna, vírivka, masáže, potápačské centrum, biliard, požičovňa áut

Ubytovanie

individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar, set na prípravu kávy a čaju, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC), trezor, balkón alebo terasa

Strava

All Inclusive
24 hodín/denne, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa skoré raňajky, raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Olovrant je podávaný formou sendvičov, pizze alebo cestovín. K dispozícii je aj popoludňajšia káva so zákuskami, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. All inclusive zahŕňa taktiež zmrzlinu (len pre deti), pizzu a BBQ.

Lokalita

Poloha hotelu
- pláže: pri pláži
- letiska: 23 km
- centra: 27 km
- nákupných možností: 5 km

Pláž: piesočnatá, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo, plážový bar