Základné info

Hotelový komplex, ktorý prešiel rozsiahlou modernizáciou sa nachádza v obľúbenom letovisku Adelianos Kampos s množstvom taverien, barov, reštaurácií a neďaleko mesta Rethymno známym svojím historickým centrom.V pekne upravenej hotelovej záhrade je bazén so slnečnou terasou a bar. Hotel odporúčame klientom všetkých vekových kategórií.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : leteckú dopravu, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s All Inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, Wi-Fi v lobby (zadarmo), detské ihrisko, bazén (slnečníky a ležadlá zadarmo), detský bazén.

Pláž
Piesočnatá s okruhliakmi, ktorá je vzdialená ca 900 m od hotela. Ležadlá a slnečníky (za poplatok), 6 x denne zadarmo shuttle bus z hotela na pláž a späť.

Športové aktivity a zábava za poplatok:
Biliard, vodné športy na pláži.

Ubytovanie

Štandardná izba: individuálne ovládateľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi (zadarmo), minibar, vlastné sociálne zariadenie, trezor (zadarmo), balkón alebo terasa.

Strava

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom.

Lokalita

Grécko / Kréta / Rethymno / Adelianos Kampos