Základné info

Centrálne umiestnený hotel v bezprostrednej blízkosti známeho nákupného a zábavného centra „Citá“, sa nachádza na centrálnej triede v Playa del Inglés – Avenida Tirajana. Od plážovej promenády je vzdialený asi 350 m, na pláž v Playa del Inglés sa pohodlne dostanete pešo za 10 minút. Hotel je vzdialený približne 200 m od vstupu do Národného parku Dunas Maspalomas. Najznámejšie nákupné a zábavné centrum „Yumbo“ je asi 15 minút od hotela. Blízkosť autobusovej zastávky umožňuje podnikať vlastné výlety napríklad do Palmitos Parku. Rey Carlos Hotel je hotel v Playa del Inglés obzvlášť obľúbený pármi a skupinami priateľov, ktorí si chcú vychutnať pohodovú dovolenku na ostrove Gran Canaria.

Termíny

V cene za osobu je zahrnuté: 7x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe , stravovanie podľa ponuky, letenka Viedeň - Las Palmas - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, telefonická asistenèná služba CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká doprava s odletom z Viedne

Služby

Hotel zariadený v tradičnom štýle kastílskej architektúry má 160 izieb na 5 podlažiach. Hosťom je k dispozícii lobby s recepciou, výťahy, internetový kútik (za poplatok), TV miestnosť, reštaurácia, bary a obchod so suvenírmi. V bujnej tropickej záhrade sa nachádza bazén, vírivka a slnečná terasa. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú v závislosti od dostupnosti zdarma.

Šport a zábava zadarmo
animačné programy organizované hotelom.
Šport a zábava za poplatok
akupunktúra, sauna, fitness, kozmetický salón s pedikúrou, manikúrou a masážami, biliard, vodné športy na pláži, golf.Ďalšie informácie

Ubytovanie

Štýlové a priestranné izby (42 m2) s obývacou časťou a miestom na spanie pre 3. osobu, samostatná spálňa so stropným ventilátorom, kúpeľňa / sprcha / WC, sušič vlasov, kuchynský kút s chladničkou, sporákom (na prípravu kávy a čaju), klimatizácia v obývacej izbe (v mesiacoch jún - september , centrálne riadená), zariadený balkón, telefón, trezor (za poplatok) a TV so satelitným príjmom. Upratovanie 5x týždenne, výmena uterákov 3x za týždeň.

Strava

Polpenzia
raňajky a večera formou bufetu. Nápoje nie sú súčasťou polpenzie

Lokalita

vzdialenosť od pláže – 700m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m (Citá)