Základné info

Hotel iba pre dospelých. Tento hotel ponúka v jednej päťposchodovej budove celkom 251 izieb, priestrannú vstupnú halu, niekoľko výťahov, internetový kút (za poplatok) a Wi-Fi pripojenie k internetu v priestoroch recepcie (90 min. denne zdarma), 2 reštaurácie, 2 bary, butik. V hotelovej záhrade je bazén, jacuzzi, slnečná terasa, lehátka a slnečníky. Hotel zabezpečuje animačné programy a zábavu soF živou hudbou.

Termíny

V cene za osobu je zahrnuté: 7x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe , stravovanie podľa ponuky, letenka Viedeň - Las Palmas - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, telefonická asistenčná služba CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

Vybavenie:
V hoteli , ktorý ponúka ubytovanie vo viac ako 250 izbách , sa nachádza vstupná hala s recepciou , ktorá je pre hostí k dispozícii 24 hodín denne . Ďalej je pred hotelom vonkajší bazén, pri ktorom sú ležadlá a slnečníky .

Šport a zábava:
V hoteli sú pravidelne poriadané zábavné programy , ďalej majú hostia možnosť si zahrať volejbal , biliard , tenis alebo využiť požičovne bicyklov . Na pláži je pripravená ponuka vodných športov .

 

Ubytovanie

V apartmánoch

Strava

Polpenzia - zahŕňa raňajky a večere , ktoré sú podávané formou švédskych stolov .

Lokalita

Playa del Ingles