Základné info

Hotel Riu Palmeras **** sa nachádza v pokojnej a centrálnej časti letoviska Playa del Inglés, na ostrove Gran Canaria. Je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku ako pre páry tak aj pre rodiny. poloha hotel vám umožní nasávať príjemnú atmosféru vyžarovanú ostrovom. Jedná sa o pohodlný 4-hviezdičkový komplex, ktorý ponúka služby a kvalitu, ktorú možno očakávať Riu Hotels & Resorts. Všetko, čo potrebujete pre relaxáciu a zábavu počas dovolenky je v dosahu. Jeho súčasťou je bazén so sladkou vodou, slnečná terasa a posilňovňa. Neďaleko hotela sa nachádzajú aj golfové ihriská. V okolí je viacero možností na prenajatie bicyklov alebo možnosti zahrať squash, mini golf alebo tenis.

Termíny

CENA ZAHŔŇA:Cena zahŕňa: Letecká doprava Bratislava - Gran Canaria - Bratislava, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s polpenziou na vybraný počet nocí, služby delegáta CK v mieste pobytu, poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy / Košíc

Služby

Vybavenie a služby
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, 2 bary, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), internetový kútik (za poplatok), bazén, detský bazén (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo), detský bazén, obchodíky, kaderníctvo, TV miestnosť, herňa, konferenčná miestnosť, detské ihrisko.
Šport a zábava
Šport a zábava zadarmo
animačné denné a večerné programy organizované hotelom, fitness
Šport a zábava za poplatok
biliard, masáže, tenis, vodné športy na pláži, golf
Pláž
Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby sú štandardne vybavené klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, minibarom (na požiadanie za poplatok), kúpeľnou s WC, sušičom, trezorom (za poplatok) a balkón

Strava

Polpenzia
Raňajky a večere podávané formou bufetu

Lokalita

vzdialenosť od pláže – 350 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 400 m (Yumbo)