Základné info

Nedávno zrenovovaný (jar/leto 2016) ClubHotel Papayas bol prestavaný na all-inclusive hotel. So svojím konceptom All Inclusive 24 hodín denne je zárukou kvalitného relaxu a zábavy. All-inclusive 24 hodín denne ponúka veľa kulinárskych možností. Bufetová reštaurácia, ázijská reštaurácia Zhu a reštaurácia Olé, kde si môžete vychutnať špeciality tradičnej španielskej kuchyne, vás nenechajú hladnými ani na chvíľu. Po celý deň si môžete užívať toľko občerstvenia a nápojov, koľko si prajete. Vo večerných hodinách ClubHotel Papayas ponúka nočnú zábavu s rôznymi show a živou hudbou. Všetky izby v hoteli ClubHotel Papayas boli zrekonštruované na 4-hviezdičkový štandard a ponúkajú vám maximálny komfort s modernými dizajnom. Na pláž je zabezpečená kyvadlová doprava, do centra Playa del Inglés sa dostanete pešo za 10 minút.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letenky Viedeň-Gran Canaria-Viedeň, ubytovanie na 7 nocí so službami all inclusive, transfer v mieste pobytu, nemecky hovoriaci zástupca CK v mieste pobytu.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká dopava s odletom z Viedne

Služby

Vybavenie a služby
Hotel má 468 izieb na 7 poschodiach, lobby s recepciou, výťahy, internetové terminály (za poplatok) a bezdrôtové pripojenie k internetu vo verejných priestoroch (v cene), 3 reštaurácie. Vonku je k dispozícii bazén 517 m2 (v zime vyhrievaný), detský bazén, vodné šmýkľavky, slnečná terasa a pool / snack barbar pri bazéne. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.
Šport a zábava
Šport a zábava zadarmo
animačné denné a večerné programy organizované hotelom
plážový volejbal, posilňovňa, fitness aktivity v RIUfit
Šport a zábava za poplatok
vodné športy na pláži, golfĎalšie informácie
Pláž
Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby (cca. 22 – 33 m2), klimatizácia centrálne riadená, sušič vlasov, trezor bez poplatku, stropný ventilátor, telefón, chladnička, TV so satelitnými programami, kúpeľňa / WC, balkón s posedením

Strava

All inclusive 24 hod
raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky
drobné občerstvenie 24/24
vybrané nealkoholické a národné alkoholické nápoje 24/24
reštaurácia "Zhu" (ázijská kuchyňa, à la carte, nutná rezervácia )
reštaurácia "Olé“ (španielska kuchyňa, à la carte, nutná rezervácia )
3 bary, salónik "Dunas Lounge Bar“
bar pri bazéne
Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.

Lokalita

vzdialenosť od pláže – 1 500 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 400 m (Yumbo)