Základné info

veľmi pekný luxusný hotel so 124 izbami umiestnený na brehu mora, vzdialený 40 km od Kolomba a 2 km od dediny Kalutara

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta v mieste pobytu; poistenie insolventnosti CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia + 2 menšie s obsluhou, lobby bar, bar pri bazéne, veľký bazén s vírivkou, detský bazén, kvalitné wellness centrum, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť. 2 tenisové kurty s osvetlením, squash, volejbal, bedminton, biliard, fitnes, sauna, diskotéka a nočný klub.

Ubytovanie

Vybavenie izieb: klimatizácia, telefón, TV, minibar, rádio, trezor, kávovar, kúpeľňa s WC, vaňou, sprchou a fénom, balkón s výhľadom na more cez záhradu

Strava

All inclusive
raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov v hlavnej reštaurácii lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje medzi 11:00 - 23:00 h (nie víno).
Popoludňajšie občerstvenie, snack, koláče.

Lokalita

Hotel je umiestnený na brehu mora, vzdialený 40 km od Kolomba a 2 km od dediny Kalutara. Piesočná pláž priamo pred hotelom, ležádlá a slnečníky sú zadarmo pre klientov hotela.