Základné info

Hotel Sant Anton sa nachádza v známej talianskej lyžiarskej oblasti Bormio. Je situovaný priamo oproti kúpeľom Bormio Terme a v blízkosti centra mesta. Hotel má panoramatickú terasu so soláriom. Svojim klientom taktiež ponúka kyvadlovú dopravu na svahy.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: V cene je ubytovanie s polpenziou na osobu.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Hotel Sant Anton je dostupný individuálnou dopravou. Stredisko Bormio je od Bratislavy vzdialené 750 kilometrov.

Služby

Hotel Sant Anton je menší hotel ležiaci v blízkosti vlekov Pista Stelvio, kam premáva skibus. Je vybavený recepciou, jedálňou, herňou, spoločenskou miestnosťou s televízorom, zasadacou miestnosťou, výťahom a wellnessom. V hoteli je Wi-fi pripojenie na heslo, ktoré dostanete na recepcii. Hotel Sant Anton taktiež disponuje lyžiarňou, bezplatným vonkajším parkoviskom a vnútorným parkoviskom, ktoré klienti môžu využiť za poplatok.

REŠTAURÁCIE
Hotel Sant Anton má reštauráciu, kde sa podávajú raňajky formou bufetu a 3-chodové servírované večere so šalátovým bufetom. Na obedy a večere sú pripravované lokálne a medzinárodné jedlá.

BAZÉNY
V hoteli nie je bazén, ale na kúpanie môžete využiť bazény v blízkych termálnych kúpeľoch Bormio Terme.

ŠPORT & ZÁBAVA
Hotel Sant Anton sa nachádza približne 2 kilometre od najbližšieho lyžiarskeho strediska. Bormio patrí medzi obľúbené lyžiarske strediská vhodné pre začiatočníkov aj skúsenejších lyžiarov. K dispozícii je návštevníkom aj 39 kilometrov bežkárskych tratí.

WELLNESS & SPA
V menšom wellness centre nájdete relaxačnú miestnosť, saunu, turecký kúpeľ, hydromasážnu sprchu, vírivku či Kneippov chodníček. K dispozícii je za poplatok. V prípade záujmu si môžete objednať masáže alebo kozmetické procedúry za poplatok.

Ubytovanie

Izby sú svetlé, vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, sušičom vlasov, televízorom so satelitom, telefónom, trezorom a minibarom. Väčšina izieb má balkón a panoramatický výhľad na okolité hory. Hotel má 53 izieb. V hoteli sú povolené aj domáce zvieratá malého vzrastu na vyžiadanie za poplatok 15 EUR na deň.

TYPY IZIEB
Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.

Strava

Hotel Sant Anton ponúka stravovanie formou polpenzie.
Raňajky sú podávané formou bufetu.
Trojchodové večere s možnosťou vlastného výberu.
Počas Vianoc a Silvestra je v cene vianočná a silvestrovská večera.

Lokalita

Hotel Sant Anton sa nachádza približne 2 kilometre od lyžiarskych vlekov, ku ktorým premáva skibus (zastávka sa nachádza 50 metrov od hotela). Centrum mesta je vzdialené 300 metrov.