Základné info

Seaside Palm Beach Hotel – prvý dizajnový hotel ™ na Kanárskych ostrovoch. Seaside Palm Beach je obklopený nádhernou palmovou oázou na okraji prírodnej rezervácie. V bezprostrednej blízkosti nájdete päť kilometrov dlhé piesočné pláže a slávne duny v Maspalomas – všetko v dochádzkovej vzdialenosti. Luxus je v hoteli štandardom a môžete ho vyskúšať v každom aspekte. Interiér Seaside Palm Beach, ktorý je súčasťou prestížnej celosvetovej organizácie Design Hotels ™, vyžaruje retro kúzlo. Len 200 hotelov v 40 krajinách po celom svete, každý s vynikajúcim dizajnom a priekopníckou architektúrou, je členom Design Hotel ™. Všetky luxusné izby a apartmány sú zaliate svetlom a ponúkajú nádherný výhľad. Dizajn a pohodlie tvoria dokonalú kombináciu. Nechajte sa hýčkať špičkovými kuchármi Seaside Palm Beach vo vynikajúcich reštauráciách s prvotriednymi služby na 5-hviezdičkovej úrovni. Ak dávate prednosť kľudnému dňu, môžete sa tešiť na more a slnko na dlhej piesočnatej pláži v blízkosti. Vo večerných hodinách si môžete vychutnať západ slnka prechádzkou v krásnych hotelových záhradách alebo na plážovej promenáde s mnohými obchodmi a zábavnými zariadeniami v okolí majáku Maspalomas. Seaside Palm Beach sa nachádza v bezprostrednej blízkosti troch exkluzívnych golfových ihrísk.

Termíny

CENA ZAHŔŇA:ubytovanie na 7 nocí so stravovaním podľa ponuky, letenka vrátane batožiny 23 kg, transfer v mieste pobytu, parkovanie na letisku Viedeň - Parkplatz C priamo na letisku, parkovanie na letisku Viedeň - Parkplatz C priamo na letisku, zástupca CK v mieste pobytu.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká doprava s odletom z Viedne

Služby

Vybavenie a služby
328 izieb, 7 poschodí, 3 výťahy, reštaurácia, reštaurácia `a la carte Orangerie, bar, video / TV miestnosť, butiky, kadernícky a kozmetický salón, konferenčná sála. Africký bar pri bazéne, veľký bazén s palmovým ostrovčekom, bazén s morskou vodou, terasy na slnenie. Lehátka, matrace, slnečníky a osušky zdarma. Po rušnom dni Vám luxusné kúpele ponúkajú prvotriedne zariadenia, ako sú sauny a Thalasso bazény. Prípadne si môžete nechať hýčkať telo kozmetickými procedúrami s využitím prvotriednych produktov. All-round balíčky sú prispôsobené Vašim individuálnym požiadavkám.
Šport a zábava
Môžete si aktívne oddýchnuť vo fitness centre pod palmami, alebo si zahrať tenis na osvetlených tenisových kurtoch, zúčastniť sa niektorej z mnohých vonkajších a vnútorných športových aktivít, ktoré sú k dispozícii v areáli hotela, venovať sa vodným športom, alebo sa zúčastniť celodenného výletu do niektorej z malebných dedín na ostrove.
Deti
Seaside Palm Beach je skvelé miesto pre celú rodinu a ponúka veľa aktivít pre deti všetkých vekových kategórií. Miniclub, animačné programy, detské ihrisko a detský bazén, rovnako ako aj špeciálne menu pre deti, urobia Vaše deti šťastnými, zatiaľ čo mama a otec môžu relaxovať pri bazéne.
Pláž
Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Ubytovanie

Izba typ B
Dvojposteľová izba s výhľadom na more alebo bazén (2.-5. poschodie) - maximálna obsaditeľnosť 2+1, kúpeľňa / WC (sušič vlasov, župan), individuálna klimatizácia, minibar, telefón, TV / sat., trezor, balkón.

Strava

Raňajky a večere formou bufetu
Zákazníci s polpenziou môžu využiť za špeciálny príplatok večeru v Seaside Grand .

Lokalita

vzdialenosť od pláže – 100 m
vzdialenosť od letiska – 40 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 200 m (Faro)