Základné info

Najnovší hotel zo siete Red Sea Hotels sa nachádza v Sharks Bay priamo na cca. 350 m dlhej piesočnatej pláži. Do hlbších vôd odporúčame plážové topánky. Hotel organizuje pravidelný shuttle bus do centra rušného Na’ama Bay. Hotel je vzdialený 10 minút jazdy autom na letisko.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí pobytu, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie so službami all inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie:
Tento komfortný hotel s 542 izbami má nádherný výhľad na úžiny Tiran. Má veľkú vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi (zdarma v Piano Bare), hlavná reštaurácia s terasou, 2 à la carte reštaurácie, niekoľko barov, obchody, kaderníctvo a amfiteáter. V príjemnej záhrade nájdete priestranný bazén so slnečnou terasou a snack bar priamo pri bazéne.

Pláž:
Prekrásna pláž s vlastným korálom na šnorchlovanie a potápanie priamo pred hotelom (najkrajší v okolí), ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Šport a zábava
Tenis (kurty s umelým osvetlením), plážový volejbal, plážový futbal, bežecká dráha, stolný tenis, šípky, biliard, telocvičňa a viacúčelové ihrisko, zábavný program a večerná show príležitostne. Za príplatok: masáže, sauna, Turecký hammam, potápanie a vodné športy.

Ubytovanie

Štandardná izba: Vkusne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, telefónom, satelitnou TV, káva/čajom, mini chladničkou, klimatizáciou a balkónom alebo terasou.

Strava

All inclusive: 24 hodín denne lokálne nealkoholické nápoje, džúsy, filtrovaná káva a čaj, lokálne alkoholické nápoje od 10:00-24:00 hod., za poplatok: lokálne alkoholické nápoje od polnoci do 10:00 hod., špeciálne koktejly, importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy, špeciálne druhy káv, Lobby Bar, Mini Bar, zmrzlina zdarma, Movenpick za poplatok. Podrobný rozpis all inclusive služieb obdržia klienti na recepcii hotela pri ubytovaní

Lokalita

Egypt / Sharm el Sheikh