Základné info

Hotel Solaria sa nachádza v lyžiarskom stredisku Folgarida – Marilleva v údolí Val di Sole. V stredisku je dokopy k dispozícii 62 kilometrov zjazdoviek, bežkári môžu využiť 31 kilometrov bežkárskych tratí a pre snowboardistov je pripravený snowpark. Osvetlené svahy sú vhodné aj na večerné lyžovanie. Hotel ponúka hosťom reštaurácie, wellness centrum aj služby pre deti.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: V cene je ubytovanie s plnou penziou
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Hotel Solaria je dostupný individuálnou dopravou. Stredisko Folgarida – Marilleva je od Bratislavy vzdialené 770 kilometrov.

Služby

Hotel Solaria je rozdelený do niekoľkých častí navzájom prepojených širokými chodbami a výťahmi. K jeho vybaveniu patrí recepcia, reštaurácie, spoločenská miestnosť, televízna miestnosť, herňa. K dispozícii je tiež minimarket, obchod so suvenírmi, lyžiareň. Hostia môžu využívať parkovisko a wi-fi.
Reštaurácie
V hlavnej reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy a večere. Jedálny lístok ponúka výber jedál charakteristických pre Dolomity a tradičnú kuchyňu. V a la carte reštaurácii – pizzerii Al Pepolo sa podávajú domáce špeciality a rôzne druhy pizze pečenej na dreve. K dispozícii sú aj tri bary, jeden z nich pri bazéne.
Šport & zábava
Hostia si môžu v hoteli dopriať aj športové aktivity – stolný tenis a biliard. Večer sa o zábavu postará diskotéka.
Wellness & Spa
Po celodennej lyžovačke nájdete oddych v hotelovom wellness centre s vyhrievaným krytým bazénom, posilňovňou a spa. Posilňovňa je zariadená s modernými strojmi, vstup do nej je povolený hosťom starším ako 18 rokov. V spa sa nachádza sauna a vírivka, ktoré sú za poplatok (sauna za poplatok cca. 3 eurá). Služby kozmetického salónu sú za poplatok.

PRE DETI:
Detská postieľka
Detská stolička
Detské menu je na vyžiadanie
Herňa
Opatrovanie detí je za poplatok
Medzinárodný miniklub je určený deťom od 4 do 12 rokov

Ubytovanie

Účelne zariadené izby hotela Solaria sú vybavené súkromnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitným televízorom, minibarom, rádiom a trezorom.
Typy izieb
Ubytovanie je možné v dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.

Strava

Hotel Solaria poskytuje stravovanie formou plnej penzie.
Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetových stolov.
V cene sú nápoje podávané k jedlám – 1 litra vína a 1 litra vody.
Vianočná a silvestrovská večera je v cene.

Lokalita

Hotel Solaria sa nachádza priamo na svahu, len 100 metrov od lanovky. Mestečko Mezzana je vzdialené osem kilometrov.