Základné info

Hotel sa nachádza priamo v obľúbenom turistickom meste Alanya, na mieste, kde sú hotely oddelené od známej Kleopatrinej pláže iba promenádou. Menší, príjemný hotel pozostáva z troch zrekonštruovaných budov, zoskupených okolo dvoch bazénov. Rušné centrum mesta s obchodmi a reštauráciami, rovnako ako lákavá scenéria historického prístavu pod veľkou osmanskou pevnosťou, sa nachádza v blízkosti. Okrem posedenia pri tureckej káve, môžete podniknúť aj výlet loďou okolo alanyjského polostrova a pobrežia. Po príchode sa platí na recepcii 30 € vratná záloha – pre prípad čerpania služieb nad rámec All Inclusive.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava, letiskové a servisné poplatky, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie na vybraný počet nocí, All Inclusive, služby delegáta CK v mieste pobytu, poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecky z Bratislavy, Košíc, Sliača, Popradu na 7/10/11/14 nocí

Služby

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, snack bar, minimarket, kaderníctvo, konferenčná miestnosť, TV kút, obchodná arkáda, Wi-Fi pripojenie v na recepcii (zadarmo), 2 bazény (slnečníky a ležadlá zadarmo, plážové osušky za poplatok), detský bazén, šmykľavka, stolný tenis, plážový volejbal, fitnes, šípky, sauna a hamam (2 hodiny denne v stanovenom čase)
za poplatok: biliard, masáže, vodné športy na pláži, Wellnes centrum

Ubytovanie

Centrálne riadená klimatizácia s individuálnym ovládaním, telefón, minibar, TV so sat. príjmom, vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, trezor (za poplatok), balkón

Strava

All Inclusive
raňajky, neskoré kontinentálne raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludní káva/čaj so zákuskami, polnočné občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby v čase od 10:30 - 23:00 hod. na miestach určených hotelom.

Lokalita

Poloha hotelu
- od pláže 50 m
- od letiska 125 km
- od centra 500 m
- od nákupných možností 100 m

Pláž: piesočnatá, pri vstupe do vody s kamienkami, slnečníky a ležadlá za poplatok, bar na verejnej pláži (za poplatok)