Základné info

Hotelový komplex sa skladá z hlavnej budovy s junior suitami a 11 dvojposchodových viliek, v ktorých sa nachádza suity. Hotel leží uprostred tropickej záhrady, cca 4 km od turistického centra Varadera. Hotel akceptuje iba klientov starších 14 rokov.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta v mieste pobytu; poistenie insolventnosti CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

Hlavná bufetová reštaurácia, 3 reštaurácie a la carte (talianska, kubánska a gril), 7 barov, veľký bazén s jacuzzi, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, diskotéka. Tenis, aerobik, biliard, šípky, basketbal, plážový volejbal, vodné pólo, bezmotorové vodné športy (windsurfing, plachtenie, kajak), fitnes centrum, sauna, animačné programy a večerné show, športové súťaže, lekcie tanca. Za poplatok internet. V blízkosti hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko. Za poplatok potápanie, masáže.

Ubytovanie

Vybavenie izieb: kúpeľňa / WC, fén, klimatizácia, satelitná TV, prehrávač CD, telefón, trezor, kávovar, žehlička, balkón alebo terasa. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelých.

Strava

All Inclusive (24 hod)
raňajky, obedy, večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.

Lokalita

Hotel leží uprostred tropickej záhrady, cca 4 km od tú-ristického centra Varadera, priamo pri dlhej pláži s bielym pieskom. Lehátka a slnečníky pri bazéne i na pláži zdarma.