Základné info

Hotel Grand Hotel Hurghada je vhodný pre klientov, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku. Pri hoteli sa nachádza rozsiahla a starostlivo udržiavaná exotická záhrada, široká a čistá pláž a potápačská základňa Euro Divers je umiestnená priamo v hoteli.

Hotel Grand Hotel Hurghada leží priamo na súkromnej udržiavanej pláži s plážovou promenádou, uprostred prekrásnej exotickej záhrady, ktorá uchváti každého milovníka záhrad. Hotel obľubujú obzvlášť klienti hľadajúci pokojnú dovolenku a seniori – je tým pravým hotelom, v ktorom máte možnosť relaxovať od prvého dňa. Hotel sa nachádza približne 10 km od centra Hurghady (k dispozícií je pravidelný bezplatný transfer).

Termíny

leteckú dopravu BTS-HRG-BTS, letiskové poplatky, 7 x ubytovanie s polpenziou, transfery letisko - hotel - letisko , late check out z hotela, služby delegáta
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

snimka

Služby

Hotelový areál obklopený exotickou záhradou pozostáva z hlavnej budovy a viacerých jedno- až trojpodlažných vedľajších budov s 549 izbami. V hlavnej budove nájdete veľkolepú vstupnú halu s recepciou, 3 hlavné reštaurácie, á la carte reštauráciu, obchod so suvenírmi, fitnes, bankovú priehradku, piano bar a lobby bar. V rámci areálu tu na Vás čakajú ďalšie dve á la carte reštaurácie ako aj rôzne bary pri bazénoch a na pláži. Na súkromnej pláži sa nachádza taktiež veľká tobogánová šmykľavka, aquacentrum, kurzy potápania a windsurfing. Ležadlá s podložkami a slnečníky pri bazéne a na pláži sú zdarma. Plážové osušky máte pripravené v praktickej plážovej taške priamo na izbe. K dispozícii je aj služba pranie bielizne. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza obchodná štvrť Grand Mall, kde nájdete internet a biliardovú kaviareň, minimarket, kvetinárstvo, lekáreň, množstvo reštaurácií a barov, ako aj kadernícky salón.
Sauna, vírivka, stolný tenis, biliard, fitnescentrum, 2 tenisové kurty s umelým osvetlením, masáže a hry na pláži (sčasti za poplatok). Živá hudba, raz do týždňa folklór, denne animačný program a večerné šou.

Ubytovanie

Superior izby disponujú kúpeľňou, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou, trezorom, SAT-TV, chladničkou, balkónom alebo terasou, prevažne s výhľadom do záhrady. Superior Deluxe izby majú rovnaké vybavenie, avšak sú viac komfortnejšie a majú sčasti výhľad na more.
Rodinné izby síce nemajú výhľad na more, ale majú naviac jednu spálňu. Pri obsadení izby 2 dosp. osobami a 1 dieťaťom, alebo 3 dosp. osobami, sú izby vybavené manželskou posteľou a prístelkou.

Strava

Polpenzia: Raňajky a večere bufetovou formou v niektorej z hlavných reštaurácii podľa Vášho výberu. Detský bufet v reštaurácii "Arabesque“.
All-inclusive (za príplatok): Raňajky formou bufetu v reštaurácii "Swan", "Arabesque" a "Royal Palm". Obedy v "Arabesque" a Grill bufet v "Fishermen`s Cove" (plody mora a ryby nie sú v programe all inclusive). Večere formou bufetu s rozličnými témami v rešTauráciach "Royal Palm", "Arabesque" a "Swan". Zmrzlinu (okrem Mövenpick) dostanete v rozličných baroch hotela. Národné alkoholické a nealkoholické nápoje dostanete vo všetkých baroch a reštauráciách od 10.00 do 24.00 hod. Nosenie all inclusive náramkov je obligátne. Bližšie informácie o all inclusive programe ako aj o službách za príplatok obdržíte na mieste.

Lokalita

Hurghada, Egypt