Základné info

Hotel Grand Makadi leží 30 km južne od Hurghady. Transfer z letiska do hotela trvá približne 30 min. Hotel sa rozprestiera priamo na širokej prírodnej pláži (odporúčame obuv do mora) a prekrásna plážová promenáda Vás zavedie do susedného hotela Makadi Palace. K dispozícií je taktiež pravidelné bezplatné autobusové spojenie s Hurghadou – obchodnou štvrťou Grand Mall.

Rozsiahly, starostlivo udržiavaný hotelový komplex Grand Makadi sa nachádza priamo pri Červenom mori, klientom ponúka 6 reštaurácií, z toho 3 špecializované. Hotel Grand Makadi ponúka fascinujúci koralový útes,je teda ideálny pre milovníkov šnorchlovania.

Termíny

Cena zahŕňa : leteckú dopravu z Bratislavy / Viedne, letiskové poplatky, 7 x ubytovanie s All Inclusive, transfery letisko - hotel - letisko , late check out z hotela, služby delegáta, (slnečníky, matrace, ležadlá a plážové osušky ZDARMA)
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

snimka

Služby

Jedinečná architektúra a harmónia farieb tohto rozprávkového hotela dávajú celému areálu neprekonateľnú atmosféru. Hotelový komplex pozostáva z viacerých vzájomne prepojených budov, ktoré ponúkajú ubytovanie v 302 izbách. V rámci areálu sa tu nachádza malebná vstupná hala s recepciou, minimarket, lobby bar, veľká terasa a bar s výhľadom na čarovnú záhradu. Odhaľte rôznorodé kulinárske špeciality - či už uprednostňujete medzinárodný bufet, talianske lahôdky, ľahké obedy, grilované sendviče alebo orientálne špeciality - hotel Grand Makadi vyhovie každej chuti. Lobby bar a izbový servis sú Vám k dispozícií 24 hodín denne. Plážové osušky nájdete v praktickej plážovej taške priamo na izbe. V celom hoteli majú hostia zdarma WLAN pripojenie na internet.

6 tenisových kurtov s/bez umelého osvetlenia (za poplatok), plážový volejbal, aerobik, vodná gymnastika, vodné pólo, kuzry arabského jazyka (podľa možností a záujmu), športové aktivity. Každý večer bohaté zábavné programy a živá hudba.

Ubytovanie

Komfortné a útulne zariadené deluxe izby sú štandardne vybavené kúpeľňou s vaňou/sprchou, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, chladničkou, SAT-TV, telefónom, trezorom, klimatizáciou a balkónom. Juniorsuity sú podobne vybavené, avšak sú o niečo väčšie a majú naviac pohodlný kútik na sedenie. Rodinné izby s podobným vabavením ako deluxe izby disponujú ďalšou spálňou. Pri obsadení 2 dosp. osobami a 1 dieťaťom alebo 3 dosp. osobami sú izby vybavené manželskou posteľou a prístelkom. Možné taktiež ubytovanie v rodinných izbách (2+2) a (2+3) s oddelenými spálňami.

Strava

All-inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Reštaurácia "Tarboush" ponúka orientálne večere pri zábave s brušnými tancami. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 hod. v baroch v rámci hotela. K večeri sa vyžaduje primerané oblečenie. Nosenie all inclusive náramku je obligátne. Bližšie informácie o all inclusive programe ako aj o službách za príplatok obdržíte na mieste.

Lokalita

Makadi Bay, Egypt