Základné info

Hotel Grand Resort je od pláže vzdialený len 150 m. Leží v blízkosti sesterského hotela Grand Hotel a oddeľuje ich len obchodná štvrť Grand Mall, kde nájdete rozličné reštaurácie, kaviarne, bary, obchody a množstvo príležitostí na zábavu. Centrum mesta Hurghady sa nachádza približne 10 km od hotela, k dispozícií je pravidelné bezplatné autobusové spojenie.

Hotel Grand Resort ponúka klientom očarujúcu atmosféru Tisíc a jednej noci. Hotel Grand Resort je postavený v maurskom štýle, v jeho areáli sa nachádza množstvo veľkolepých bazénov.

Termíny

Cena zahŕňa : leteckú dopravu BTS-HRG-BTS, letiskové poplatky, 7 x ubytovanie s All Inclusive, transfery letisko - hotel - letisko , late check out z hotela, služby delegáta
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

snimka

Služby

V maurskom štýle postavený hotel, pod vedením egyptsko-nemeckého manažmentu, ponúka ubytovanie v 828 izbách. Vo vkusne zariadenej vstupnej hale je umiestnená recepcia, lobby bar s 24-hodinovou službou, banková priehradka a oddelenie služby zákazníkom. Hotelový areál disponuje 3 hlavnými reštauráciami a 5 á la carte reštauráciami a rozličnými barmi, konferenčnou miestnosťou. Pri štýlových bazénoch so sladkou vodou nájdete 2 snack bary, reštauráciu a "Pergola" bar so živou hudbou a príjemným posedením pri čaji. Lákavé zoskupenie bazénov pozostáva z troch rozsiahlych bazénov a dvoch detských bazénov, bazény su čiastočne vyhrievané. Ležadlá s podložkami a slnečníky pri bazéne a na pláži sú zdarma. Plážové osušky máte pripravené v praktickej plážovej taške priamo na izbe. V blízkej obchodnej štvrti Grand Mall nájdete internetové kaviarne s biliardom a minimarket.

Medzinárodné animačné programy počas dňa, aerobik, vodná gymnastika, hry v bazéne, stolný tenis, masáže a biliard (za poplatok), týždenne folklórna šou. V hoteli Grand Hotel: sauna, vírivka, bliliard, fitnescentrum, 2 tenisové kurty s umelým osvetlením (za poplatok), rôzne hry na pláži.

Ubytovanie

Všetky izby majú kúpeľňu, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT-TV, chladničku, trezor, kútik na sedenie, balkón alebo terasu. Deluxe izby majú výhľad na bazén ako aj junior suity, tie sú však väčšie. Štandardné izby sú s výhľadom do okolia a na ulicu. Rodinné izby disponujú rovnakým zariadením, avšak majú naviac jednu spálňu. Pri obsadení štandardnej alebo deluxe izby, resp. juniorsuity 2 dosp. osobami a 1 dieťaťom alebo 3 dosp. osobami sú izby vybavené manželskou posteľou a prístelkom.

Strava

All Inclusive: nealkoholické a teplé nápoje počas raňajok, obeda a večere zdarma, všetky lokálne alkoholické a nealkoholicke nápoje, Za poplatok: špeciálne koktejly, importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy, špeciálne druhy káv, Lobby Bar, Mini Bar El Mahara: hlavná reštaurácia určená pre raňajky a večere (medzinárodná kuchyňa, bufet) Marakesh: hlavná reštaurácia určená pre raňajky a večere (orientálna kuchyňa, bufet) Mediterraneo: hlavná reštaurácia určená pre raňajky a večere (stredomorská kuchyňa, bufet, večere stredomorská a´la carte) El Nigma: orientálna a´la carte určená pre večere Pergola Pool Bar: snack bar, grilované špeciality, nápoje (za poplatok) Water Front: snack bar, BBQ, grilované špeciality, nápoje, vodná fajka (za poplatok) Island Bar: snack bar, orientálne BBQ, ľahké jedlá a snack, nápoje (za poplatok) Snack Bar: snack bar, ľahké občerstvenie a snack, nápoje (za poplatok) Bary: Lobby Bar (24 hodín), Club Orange (diskotéka), Pergola Pool Bar, Water Front, Island Bar, Snack Bar, Pub-Bar, Grand Mall za poplatok: XXL steakhouse (americký steak house), Radicchio (talianska a´la carte), Mumbai Restaurant (indická a´la carte), Avanti Avanti (pizzeria), Tower coffe (špecializované druhy kávy a čajov).

Lokalita

Hurghada, Egypt