Základné info

Hotelový rezort s príjemnou živou atmosférou je situovaný na veľmi pokojnom mieste priamo pri krásnej privátnej piesočnatej pláži s koralovým podlažím len 5 km od známeho prístavu Ghalib s mnohými reštauráciami, kaviarňami a obchodmi. Medzinárodné letisko Marsa Alam je vzdialené 6 km a historické mestečko El Quseir 67 km. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v 5 km vzdialenom prístave Ghalib (pohodlne dostupné miestnou dopravou alebo lacným a spoľahlivým taxi). Hotel je svojou polohou ideálny na poznávanie prírodných krás a historických pamiatok v okolí (Asuán, Abu Simbel, Edfu, Abu Dabab, lagúna Dolphin house).

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, možnosť predĺžiť si pobyt na 14 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s All Inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
Hotel disponuje 471 izbami v 40 budovách. V hlavnej budove sa nachádza vstupná hala s recepciou, lobby bar a hlavná reštaurácia. Suveníry môžete zakúpiť v hotelovej obchodnej arkáde. Hotel disponuje veľkou záhradou s terasou a 2ma bazénmi (sladká voda) s oddelenou detskou časťou a vírivkou. Plážové uteráky zdarma. Internetové pripojenie formou WLAN/ Wi-Fi zdarma na recepcii a v loby. Bary sa nachádzajú v lobby, pri bazénoch ako aj na pláži. Pre športovcov má hotel k dispozícii Fitnescentrum, Aerobic, futbal a beach volejbal, parnú kúpeľ a masáže.

Pláž
800 m dlhá hotelová pláž, niekde prímes jemného štrku. Slnečníky a ležadlá ako aj plážové uteráky zdarma.

Šport a zábava
Rezort zaisťuje pravidelné bohaté animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, kvízy, mini klub, ihrisko, detský bazén) a dospelých a zábavné večerné show. Umožňuje športové aktivity ako napr. cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, plážový volejbal, šípky, futbal, biliard, stolný tenis a motorizované i nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie). Na relaxáciu je určené moderné wellness centrum s množstvom procedúr ako napr. sauna, vírivka, masáže, balneoterapia, reflexná terapia, telové zábaly, kozmetické ošetrenie, manikúra a pedikúra.

Ubytovanie

2-lôžková izba (28m2) s možnosťou 1 prístelky je vybavená klimatizáciou, trezorom, chladničkou, telefónom , TV, kúpeľňou s fenom a sprchou, WC. Každá izba má balkón alebo terasu s posedením. Hotel disponuje s priestrannými rodinnými izbami s oddelenou spálňou a výhľadom do záhrady.

Strava

All inclusive: Raňajky 07:00-10:00, neskoré raňajky 10:00-11:00, obedy 12:30-15:00, večere 18:30-21:30 formou bufetových stolov v reštaurácii Panorama. 3 Á la carte reštaurácie : Dolce Vita (1x v rámci all inclusive), Marhaba (2x v rámci all inclusive) a Cez Pascal (za poplatok). Rôzne snacky 17:00-18:00, poobedňajšia káva alebo čaj, zákusky (pri plážovom bare). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00-24:00.

 

Lokalita

Egypt / Marsa Alam