Základné info

Hotel Three Corners Sea Beach Resort postavený v tradičnom štýle výborne zapadá do svojho okolia. Rezort leží v udržiavanej záhrade pri širokej piesočnatej pláži. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie i pre rodiny s deťmi.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, možnosť predĺžiť si pobyt na 14 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s All Inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
Vstupná hala s recepciou a lobby, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácie, obchody so suvenírmi, Wi-Fi v priestoroch lobby baru zdarma, bazény, ležadlá, uteráky a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma, bar na pláži, bary pri bazéne, hlavný bazén, Aqua Park bazén cez zimu vyhrievaný, dva detské bazény (cez zimu vyhrievané), animácie, jacuzzi, sauna, masáže, fitness, salón krásy, večerné programy, biliard, stolný tenis, boccia, plážový volejbal, vodné pólo, aerobic, potápačské centrum, aqua park s 5 tobogánmi, detské ihrisko, detský bazén, animačné programy, mini club

Pláž
Široká piesočnatá pláž, vstup do mora cez mólo, slnečníky, lehátka a osušky na pláži zdarma, šnorchlovanie, za poplatok vodné športy a potápanie.

Šport a zábava
Animačné programy, fitness, aerobic, boccia, šípky, vodné pólo, stolný tenis, plážový volejbal.

Ubytovanie

Štandardná izba: klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa, SAT TV,  telefón, trezor, minibar, sušič na vlasy, balkón alebo terasa, k dispozícii sú aj rodinné izby s možnosťou 2 prísteliek.

Strava

All inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 24:00), počas dňa rôzne snacky a občerstvenie, káva, čaj.

Lokalita

Egypt / Marsa Alam