Základné info

Hotel Tsampika je dobrou voľbou z viacerých dôvodov, pričom prvým a zásadným je výhodný pomer cena – kvalita. Ocenia ho najmä tí, ktorí majú radi pokoj a pohodu, ale zároveň chcú mať na dosah ruky živý ruch najznámejšieho rodoského letoviska Faliraki. V roku 2017 prešiel rekonštrukciou.

Hotel je umiestnený 800 m od centra Faliraki. Ak je pri hľadaní Vašej dovolenky jedným z kritérií aj blízkosť aquaparku, tak Faliraki je tým najbližším strediskom, ktoré Vám túto možnosť ponúka. Najbližší aqupark je k dispozícii hneď vo vedľajšom hoteli. V aquaparku sa sa nachádza viac ako 10 tobogánov, lenivá rieka, bazén s umelými vlnami a detský bazén s hradom, v cene vstupného je all inclusive v tomto hoteli. Od hlavného mesta Rhodos je vzdialený 12 km a 14 km od letiska.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s polpenziou, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie:
70 izieb, 3 budovy, recepcia, reštaurácia, bar, WiFi, bazén s oddelenou detskou časťou, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, TV miestnosť, šípky. Verejné priestory sú po kompletnej renovácii. Za poplatok: vstup do aquaparku vo vedľajšom hoteli 10:00 - 18:00, kde je all inclusive (snack bar a pool bar) v cene vstupného (22€/dospelá osoba, 16€/dieťa do 18r.), biliard, trezor

Pláž:
Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do Stredozemného mora, dlhá 5 km, je od hotela vzdialená  približne 600 m. Slnečníky, ležadlá a rozmanité vodné športy sú za poplatok. Priamo na pláži nájdete tiež množstvo barov a reštaurácií. Z Faliraki do hlavného mesta Rhodos denne premáva okrem miestnej autobusovej dopravy aj lodný expres, vďaka ktorému si môžete 45 minút naplno vychutnávať čaro rhodoského pobrežia.

 

 

 

Ubytovanie

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (poschodová posteľ, neodporúčame pre 4 dospelé osoby), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., niektoré izby sú prepojené dverami, vhodné pre viacčlenné rodiny (5-6 osôb), klimatizácia v rámci all inclusive programu v období 15/6 - 18/9 zadarmo, kúpeľňa, sprcha, WC, TV/SAT, chladnička, balkón, niektoré izby majú kuchynský kútik, detská postieľka na vyžiadanie. Časť izieb je zrekonštruovaná. Za poplatok: klimatizácia v rámci polpenzie (cca 4 EUR izba/deň)

Strava

Polpenzia: raňajky bufetovým spôsobom 07:30 – 10:00, večere 19:00 – 21:00, polievka, teplé a studené predjedlá, šaláty, hlavné jedlo je výber z menu, nápoje k večeri sa platia extra, jedálny a nápojový lístok je aj v češtine, bar je otvorený od 10:00, ponúka alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej aj zahraničnej produkcie, kávu, čaj

Lokalita

Grécko / Rhodos