Základné info

Villa Argentina sa nachádza v lyžiarskom stredisku Cortina d’Ampezzo. K dispozícii sú tu tri lyžiarske areály. Hotel sa nachádza priamo pri zjazdovkách strediska Tofana/Lagazuoi.

Výborná poloha : priamo pri vleku

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie v izbe na počet nocí podľa cenníka, polpenziu, 2 deti do 6 rokov zdarma, Wellnes, WIFI
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

HOTEL
Hotel Villa Argentina je postavený v štýle typickom pre oblasť Dolomitov. K jeho vybaveniu patrí recepcia, bar, reštaurácia, televízna miestnosť. Hostia môžu využívať lyžiareň a parkovisko. Garáže sú za poplatok 8 EUR na deň. Wi-Fi je v hoteli zdarma.
REŠTAURÁCIE
V hotelovej reštaurácii sa podávajú jedlá lokálnej kuchyne, na vyžiadanie tiež pripravujú vegetariánske a bezgluténové jedlá.
ŠPORT & ZÁBAVA
Hostia si v hoteli môžu zahrať stolný tenis a stolný futbal. K dispozícii je tiež fitnes centrum. Deti sa môžu zahrať v malej detskej herni. V lyžiarskom stredisku je veľa modrých zjazdoviek vhodných najmä pre rodiny s deťmi. Skúsení lyžiari využijú červené a čierne zjazdovky. Pre bežkárov je 127 km bežkárskych tratí a tiež sa tu nachádza jeden snowboarding funpark.
WELLNESS & SPA
Pre hostí je k dispozícii fínska sauna, infračervená kabína a turecký kúpeľ.

Ubytovanie

Izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov, SAT TV, trezorom, telefónom. V hoteli je možné ubytovanie s domácim zvieraťom.
TYPY IZIEB: Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, jednolôžkové izby

Strava

Pre hostí je v hoteli pripravené stravovanie formou polpenzie.
Raňajky sa podávajú formou bohatého bufetu.
Trojchodové večere sú s možnosťou výberu z menu.
Vianočná večera je v cene.

Lokalita

V blízkosti hotela Villa Argentina je lyžiarska škola. Od Cortiny je hotel vzdialený cca 4,5 km. Lyžiarske vleky Faloria a Col Druscie sa nachádzajú vo vzdialenosti 2,7 km. K vlekom premáva bezplatný skibus so zastávkou priamo pred hotelom.