Základné info

Obľúbený rezort Voi Kiwengwa má typický africký štýl. Obklopuje ho záhrada, ktorá pozvoľne klesá k pláži. Pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním. Rezort tiež ponúka výlety na miesta, ktoré by ste mali počas dovolenky na Zanzibare vidieť.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Bratislavy, 6-krát ubytovanie so stravou podľa ponuky, transfery letisko – hotel – letisko, služby delegáta, servisné poplatky
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká

Služby

HOTEL
Rezort Voi Kiwengwa má veľkú tropickú záhradu, rozľahlú lobby s recepciou, trezory na prenájom, televíznu miestnosť, butik, amfiteáter. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.

REŠTAURÁCIE
Hlavná reštaurácia Ngalawa podáva jedlá talianskej, lokálnej a medzinárodnej kuchyne. Baobab je a la carte reštaurácia. Hostia môžu využiť aj dva plážové bary – večer sa podávajú sushi a morské špeciality.

BAZÉNY
V areáli rezortu je bazén s vírivkou a integrovaným detským bazén. Okolo neho je terasa s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi zdarma.

ŠPORT & ZÁBAVA
V hoteli je dostupná široká ponuka športov a animácií – fitnes, tenis, biliard, boccia, aerobic, plážový volejbal, aqua gymastika. Okrem toho sú za poplatok k dispozícii aj ďalšie aktivity ako potápanie a šnorchlovanie, celodenná animácia, večer zábavné show a animačné programy.

WELLNESS & SPA
Spa centrum Chai Chai ponúka rôzne procedúry a masáže, ktoré sú za poplatok.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Zanzibare v rezorte Voi Kiwengwa strávite v izbách v poschodových budovách, terasovito zasadených do kopca až po pláž. 200 izieb je zariadených v africkom štýle. Sú vybavené klimatizáciou, moskytiérou, chladničkou a majú balkón.

Strava

Rezort Voi Kiwengwa ponúka hosťom služby all inclusive, ku ktorým patrí:
Raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov v hlavnej reštaurácii.
Drobné občerstvenie v bare pri bazéne počas celého dňa (od 10:00 do 18:00 hod.)
Rozlievané lokálne alkoholické a nealko nápoje od 10:00 do 24:00 hod. Fľaškové nápoje sú za doplatok.

Lokalita

Hotel Voi Kiwengwa stojí priamo na pláži. Centrum strediska Stone Town s mnohými pamätihodnosťami je vzdialené cca 38 km. Letisko je vzdialené približne 50 km.