Základné info

Rozľahlý a obľúbený prázdninový komplex sa skladá z niekoľkých dvojpodlažných budov. Pláž je vzdialená cca 450 m od komplexu a je prístupná pohodlnou prechádzkou cez borovicový háj. Na pláž vás od bazénu a späť dopraví hotelový vláčik v určených hodinách. Od hotela sa pohodlne dostanete autobusovým spojením do centra Pizza. Upozornenie: Pobytová taxa 2 EUR/osoba/deň splatná v hotovosti na mieste pobytu.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava Bratislava - Kalábria - Bratislava; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta CK v mieste pobytu; poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy

Služby

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 bary, bar na pláži, piano bar, bar pri bazéne, Wi-Fi pripojenie na recepcii zadarmo, veľký bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo), detský bazén, detské ihrisko, miniklub, minimarket, animačné a večerné programy, fitnes, volejbal, multifunkčné ihrisko, basketbal, stolný tenis, futbal, plážový volejbal, 2 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), sauna.

za poplatok: wellness, masáže, vodné športy na pláži

Ubytovanie

Klimatizácia, televízor so satelitným príjmom, telefón, minibar (naplnenie na vyžiadanie za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, sušič vlasov, WC), trezor na izbe (zadarmo), balkón alebo terasa

Strava

All inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas obeda a večere nealkoholické nápoje, voda, pivo a víno. Počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby, káva, čaj. Je možné čerpať v miestach a časoch určených hotelom.

Lokalita

Poloha hotelu od:
- pláže: 450 m
- letiska: 25 km
- centra: 9,5 km
- nákupných možností: v hoteli

Pláž: piesočnatá s okruhliakmi, ležadlá a slnečníky zadarmo, plážové osušky za depozit, bar na pláži