Základné info

Plážový rezort AHG Waridi Beach je postavený v tradičnom štýle. Svoj pobyt pri mori môžu hostia skombinovať s potápaním. Rezort okrem toho ponúka aj množstvo výletov na miesta, ktoré musíte počas dovolenky na Zanzibare vidieť.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Bratislavy, 6-krát ubytovanie so stravou podľa ponuky, transfery letisko - hotel – letisko, služby delegáta
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká

Služby

HOTEL
Rezort AHG Waridi Beach má lobby s recepciou, dve reštaurácie, lekársku službu. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.

REŠTAURÁCIE
V hoteli je hlavná reštaurácia, ktorá sa nachádza v záhrade. Ponúka typické stredomorské jedlá v kombinácii s typickými jedlami z ostrova. V bufete sú vždy k dispozícii aj vegetariánske a vegánske jedlá. A la carte Shisha Restaurant & Bar ponúka okrem špecialít aj rýchle občerstvenie hamburgery, hot-dogy, šaláty, ryby a plody mora. Len kúsok od pláže stojí bar.

BAZÉNY
Bazén so sladkou vodou je situovaný v palmovej záhrade. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú pri bazéne aj na pláži zdarma.

ŠPORT & ZÁBAVA
Hostia majú v cene fitnes centrum, šnorchlovanie, biliard, stolný tenis a detský klub pre deti od 6 do 12 rokov. Okrem toho sú k dispozícii aj ďalšie aktivity za poplatok ako potápanie, výlety, safari a celodenná animácia.

WELLNESS & SPA
Iki Spa ponúka špeciálne ošetrenia, veľký bazén so studenou a sladkou vodou, saunu, dve individuálne masážne miestnosti a jednu miestnosť pre páry. K procedúram patrí napríklad aromaterapeutická masáž, lymfodrenážna masáž, manikúra, pedikúra alebo tetovanie henou. Spa centrum je za poplatok.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Zanzibare v rezorte AHG Waridi Beach strávite v rodinnom hoteli so 62 izbami. Izby Classic v hlavnej budove sú vybavené klimatizáciou, minibarom (za poplatok), moskytiérou, trezorom a kúpeľňou.
TYPY IZIEB
Classic
Bungalov má terasu, je možné doobjednať aj s výhľadom na more za príplatok.
Deluxe Bungalov má terasu, je možné doobjednať aj s výhľadom na more za príplatok.
Family izby na 2. poschodí v hlavnej budove sú určené pre rodiny.

Strava

Hotel AHG Waridi Beach ponúka polpenziu plus, ku ktorej patria raňajky a večere vo forme bufetových stolov, vybrané nealko k jedlám a možnosť neskorých raňajok až do 12:00 hod. Hostia majú možnosť doplatku na plnú penziu plus (light all inclusive), ku ktorej patrí:
Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov.
Neskoré raňajky do 12:00 hod.
Káva, čaj a vybrané nealko v bare od 10:00 do 22:00 hod.
Popoludní káva, čaj a drobné občerstvenie, ovocie na pláži, vybrané nealko k jedlám.

Lokalita

Hotel AHG Waridi Beach stojí na severovýchodnom pobreží ostrova Zanzibar, priamo na bielej piesočnatej pláži s palmami. Dedinka Pwani Mchangani je vzdialená 1,5 km. Mesto Stone Town sa nachádza cca 40 km od hotela. Letisko je vzdialené približne 50 km.