Darčekové poukazy

Darujte dovolenku s CA UNITRAVEL. Darčekovú poukážku vám vyhotovíme podľa vašich požiadaviek. Je na vás, či vašim blízkym venujete nejaký konktrétný zájazd alebo im darujete poukážku v určitej hodnote podľa vašej voľby. Táto suma bude držiteľovi uplatnená ako forma zľavy za zájazd, ktorý si vyberie z našej ponuky.
Pre získanie vášho Darčekového poukazu nás môžete navštíviť osobne na pobočke alebo kontaktovať e-mailom či telefonicky. Radi vám pomôžeme s výberom zájazdu a zároveň vám pripravíme Darčekový poukaz s venovaním podľa vášho želania. Poukaz je možné, samozrejme, uhradiť aj online a my Vám ho následne zašleme poštou.

V prípade záujmu o DARČEKOVÝ POUKAZ nás kontaktujte.

Doplňujúce informácie:

Darčekový poukaz nie je možné zameniť za hotovosť. Platnosť poukazu je 1 rok od dátumu vystavenia.

CA UNITRAVEL, s.r.o. nie je zodpovedná za stratené, ukradnuté alebo zničené poukazy, prípadne za zneužité číslo kupónu. Klient je povinný chrániť kód poukazu pred stratou, krádežou, poškodením či zničením, ako aj chrániť poukaz a jeho kód pred zneužitím tretími osobami (najmä zachovaním kódu v tajnosti).

Prečo zakúpiť darčekový poukaz ?

Nemusíte zložito vyberať- poukaz na dovolenku ako darček zaručene poteší každého.

Je ideálnym darčekom pre toho, o kom viete, že rád cestuje, ale nie ste si istý, kam by cestoval najradšej a ktorý termín je najvhodnejší .

Poukaz si zaobstaráte online z pohodlia Vášho domova a tam Vám bude aj doručený. Nie je teda nutné pri výbere darčeka obchádzať hromadu obchodov a predierať sa davom ľudí.

Obdarovaný si sám alebo za pomoci našej odbornej asistencie vyberie z ponuky zájazdov do celého sveta.

darcekovy poukaz unitravel