Pre firmy

BIZNIS A INCENTÍVNA TURISTIKA

business na plazi

Čo to vlastne je incentívna turistika?

Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich oblastí cestovného ruchu. Slovo “incentive“ pochádza z angličtiny a dá sa preložiť ako stimul, podnet. Z toho je možné vyvodiť i obsah celého spojenia – jedná sa o významný nástroj motivácie, keď najrôznejšie firmy odmeňujú svojich zamestnancov zaujímavými cestami s programom u nás alebo v zahraničí. Tu uvádzame zopár príkladov akcií, ktoré sme už organizovali alebo momentálne zabezpečujeme: V Juhoafrickej Republike Vás radi prevedieme fascinujúcim safari parkom, predstavíme Vám úžasné Kapské Mesto či Mys Dobrej Nádeje, v Las Vegas pre Vás radi zaistíme prehliadku mesta, vstupenky na svetoznáme show, návštevu kasín alebo výlet helikoptérou s pristátím a prípitkom na dne Grand Cannyonu. V Monte Carle môžeme zorganizovať prehliadku mesta oceánografického múzea, exkurzie do kasína, výlet do Nice s návštevou vyhlásených vínnych pivničiek, ochutnávku vín, obedy a večere v štýlových francúzskych reštauráciách. Pokiaľ ste fanúšikmi hokeja, futbalu alebo ďalších športov, nie je pre nás problém zaistiť vstupenky na majstrovstvá sveta, Európy… Pre súťaživých je možné usporiadať firemnú olympiádu alebo turnaj v golfe či v tenise alebo rafting v Alpách.

Nie je pre nás problém dopraviť na miesto Vaše rôzne firemné propagačné materiály, v lietadle zaistiť podhlavníky s vašim logom a na koniec zájazdu nachystať neobvyklé darčeky na rozlúčku. Nechajte sa inšpirovať – ak nemáte sami predstavu o mieste, alebo programe incentívného zájazdu, nechajte to na nás. Stačí ak nás informujete o približnom počte, prípadne zložení účastníkov /to kvôli výberu programu/ a aspoň orientačne o rozpočte na plánovanú akciu a my Vám radi spracujeme niekoľko alternatívnych scenárov, medzi ktorými si určite vyberiete. Vyskúšajte nás.

Pre firemných klientov bezplatne vypracujeme celkovú správu z firemných ciest, kongresov, výstav, seminárov, Road Show a iných pracovných ciest vrátane fotografií, DVD, odborných materiálov a i., ako prílohu k daňovému dokladu, v prípade ak nás o to klient včas požiada. Aj táto služba je našimi klientmi veľmi oceňovaná, keďže ich odbremeníme od ďalšej práce. Služby, ceny, individuálny a ľudský prístup, vysoká odbornosť, široká ponuka, nadštandardné a VIP služby, diskrétnosť, prompnosť, doplnkové bonusy a iné služby sú jedným z dôvodov, prečo sú nám klienti verní už od začiatku. Do nášho potrfólia patria od začiatku aj najväčšie slovenské a zahraničné spoločnosti.

Chcete aby Vaša firma prosperovala ešte viac, aby Vaši zamestnanci či obchodný partneri dosahovali čo najvyššie pracovné výsledky, ktoré sa priamo prejavujú na úspešnosti a výške ziskov Vašej firmy ?

TAK ICH MOTIVUJTE EFEKTÍVNE  !

Incentívny (motivačný) cestovný ruch je jedným z výrazných segmentov cestovného ruchu. Vyplynul z potrieb firiem motivovať svoj top manažment, pracovníkov, ale aj obchodných partnerov resp. VIP klientov. Vysoko motivovaní ľudia dosahujú  lepšie pracovné  výsledky a to sa pozitívne prejavuje v ekonomike firmy, priamo na výške zisku!

S NAMI MOTIVUJETE EŠTE EFEKTÍVNEJŚIE !!!

V dnešnej uponáhľanej dobe neostáva veľa voľného času na šport či zábavu a preto v čase voľna a dovoleniek sa snažíme všetko dohnať. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli spojiť oddych so športom a zábavou do jedného – AKTÍVNEJ DOVOLENKY !

Prečo je aktívna dovolenka motivuje efektívnejšie ? Kolegovia či obchodný partneri strávia oveľa viac času pri spoločných aktivitách, pri športových súťažiach sa zvyšuje bojovnosť, dravosť a sebavedomie a hlavne športom si zlepšia nie len zdravie ale aj náladu. Do práce sa vrátia nie len oddýchnutí, ale aj spokojní a šťastní, plní nových síl na dosiahnutie čo najlepších pracovných výkonov.

Naša cestovná kancelária CA UNITRAVEL, s.r.o. , ako jediná na Slovensku ponúka firmám bonusový servis pre incentívne skupiny a to úplne ZDARMA.

Firmy si môžu vybrať zo širokej ponuky bonusového servisu, alebo si môžu servis vyžiadať podľa vlastných predstáv či požiadaviek .

BONUSOVÝ PRÉMIOVÝ SERVIS – ZDARMA

 • FITNESS PROGRAM so slovenským profesionálnym inštruktorom  – 2 x denne cvičenie, odborný seminár o stravovaní, individuálne a osobné tréningy, vypracovanie osobného tréningového programu a iné
 • BOX a ZMIEŠANÉ BOJOVÉ UMENIA –  2 x denne tréningy pre mužov aj ženy, individuálne tréningy a konzultácie
 • KRAV MAGA –  2 x denne tréningy pre ženy, mužov ale aj deti,  individuálne tréningy a konzultácie
 • KURZY SEBEOBRANY – pre ženy
 • ŠPORTOVÉ HRY – aj na báze Spartan Race
 • LYŽIARSKE VÝCVIKY
 • A iné – ako napr. : Kurzy varenia s miestnych špecialít, jazykové kurzy, kurz plachtenia atď..

Spolupracujeme s najlepšími športovými inštruktormi zo Slovenska : Janym Landlom, Zorkou Czoborovou, Braňom Križákom , Mirom Holecom a inými.

K prémiovému bonusovému servisu ponúkame ešte FIREMNÝ SERVIS –  ZDARMA  :

 • Transfery na letisko
 • Pre firemných klientov bezplatne vypracujeme celkovú správu z firemných ciest, kongresov, výstav, seminárov, Road Show a iných pracovných ciest vrátane fotografií, DVD, odborných materiálov a i., ako prílohu k daňovému dokladu, v prípade ak nás o to klient včas požiada. Aj táto služba je našimi klientmi veľmi oceňovaná, keďže ich odbremeníme od ďalšej práce.
 • Na vyžiadanie zabezpečíme uvítacie bannery, informačné brožúrky, toaletné taštičky či opierky hlavy v lietadle, reklamné predmety a iné darčeky  s logom klienta.
 • A iné podľa požiadavky

Našich firemných zákazníkov zvýhodňujeme aj formou množstevných zliav či zabezpečením pracovných stretnutí, exkurzií ako aj bezplatným tlmočníckym a sprievodcovským servisom.