Plavby2

Výletná plavba je výborná a atraktívna voľba ako stráviť dovolenku, počas ktorej sa môžete bez sťahovania pohodlne pohybovať so svojím “hotelom” a navštíviť za krátky čas mnoho destinácií a miest. Žiadne balenie, žiadny zhon a stres.
Dovolenka na výletnej lodi ulahodí mnohým chutiam, túžbam a potrebám s ponukou zábavy, skvelého jedla a príležitosti veľa vidieť.
V dnešnej dobe už výletné plavby už nie sú len pre starších a seniorov, práve naopak, keďže  lodné spoločnosti prichádzajú každý rok s novšími, modernejšími a atraktívnejšími loďami ponúkajúce top atrakcie a zábavy  pre deti, tínedžerov i dospelých. Pre každú vekovú kategóriu, rodiny, slobodných, páry… jednoducho pre každého, po celý deň aj noc.
Ponúkame okružné plavby od najväčších lodných spoločností :Royal Caibbean, Princess Cruises, Holland America Line, NCL, Celebrity Cruises, Azamara Cruises, Silver Seas,Cunard, Oceania Cruises, Star Clippers, Pullmantur Cruises Costa Cruises, MCS, Carnival Cruices, na viac ako 200 lodiach. Od aktívnych s množstvom vybavenia ako bazény, SPA, klzisko, vodné šmýkľavky, lezecké steny, superfly, flowrider, 3D kino a iné,  alebo sotisfikované s umeleckou galériou, vinotékou, kurzom varenia či tanca.      Je na každom, či si vyberie aktívnu dovolenku, alebo uprednostní iba slnenie na palube pri šume mora, čítanie knihy pri osviežujúcom drinku alebo nerobiť nič iba sa nechať unášať morskými vlnami a hypnotizovať krásnym horizontom so západom slnka.
Deti sa zabavia s profesionálni detskí animátori, kým rodičia si užívajú deň na lodi podľa svojho.
Každá loď má niekoľko reštaurácií rôzneho charakteru, nočné show, filmy, kasíno a diskotéka…
Ponuka plavieb je veľmi veľká – od slnka a zábavy v Karibiku či Stredozemnom mori až po krásy Aljašky alebo Baltickej oblasti.
Pre tých čo neradi lietajú veľké vzdialenosti existuje mnoho plavieb aj cez Atlantik s nalodením v prístave Stredozemného mora, alebo v prístavoch v Anglicku.
Na každej plavby  je možné sa zúčastniť výletu na pevnine v jednotlivých prístavoch. Sú zamerané rôznymi smermi: na históriu a prehliadku mesta, prírodné krásy, šnorchlovanie, potápanie, jazdenie na koňoch, bicyklovanie, túry, golf, plachtenie, windsurfing, nakupovanie, plážovanie a iné
Tí čo sa obávajú z morskej choroby, nebojte sa! Väčšina lodí je tak veľkých a všetky sú vybavené stabilizátormi, ktoré zabezpečujú pokojný pohyb lode aj pri veľkom vlnobití.
V neposlednom mieste stojí za zmienku aj cena plavby. Ceny sú rôzne záleží len na výbere lodnej spoločnosti, lode, kategórie kajuty či samotnej trasy výletnej plavby.
Niekedy sa môže zdať  vyššia ako bola predstava, no treba mať na pamäti, že v cene je zahrnuté kvalitné ubytovanie, celodenná strava, nadštandardné služby, zábava a rôzne aktivity.

rc logoprincholanorve oceaniaaza disneycarnival  silver